Zelený Botič
Novostavby Zelený Botič

Metropole nabízí dostatek možností pro bydlení. Jednou z nich je i výběr bytu v developerském projektu. V současné době se nabídka rozšiřuje na příjemné lokality, kterých hlavní výhodou je okolí. Stále více rodin s dětmi, vyhledává právě tuto možnost, a je jednou z priorit.

Firma Geosan Development, která je předním developerem nových bytů v Praze a okolí, nabízí pro své klienty jednak příjemné lokality, ale i zajímavé bytové projekty, které snoubí v sobě všechny požadavky na náročné bydlení. V široké nabídce novostaveb je možné nalézt novostavby v blízkosti zeleně, přesto s výbornou dopravní dostupností. Různé lokality po Praze nabízejí i různé možnosti vyžití, jak sportovního, tak kulturního.

Zelený Botič výhled

Jednou ze zajímavých lokalit, které společnost Geosan Development nabízí je i Zelený Botič. Unikátní projekt postavený v lokalitě Prahy 10 Záběhlice, přímo na okraji krásné přírody Botičského Meandru. 4 bytové domy s unikátním výhledem na potok Botič a jeho okolí, který se nabídne při pohledu z terasy nebo balkonu. Všechno doplňuji další dvě budovy projektu Kaskády u Botiče s větším počtem malometrážních bytů a s nebytovými prostory v přízemí.

Celý projekt zohlednil v sobě všechny nutné a potřebné aspekty, ke klidnému životu v Praze, přesto v překrásné přírodě. Výborná dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost, mateřské školky, zdravotnické zařízení, to jsou všechno předpoklady pro komfortní bydlení v městě a přírodě zároveň.

Zelený Botič vizualizace

Zelený Botič ovšem není jedinou zajímavou nabídnou této společnosti. Nové byty v Praze si můžete prohlédnout na jednom místě z pohodlí domova. Nemusíte sedět celé hodiny u internetu a prohlížet si jednotlivé nabídky. Můžete si vybrat podle lokality, velikosti, nebo případně okolí. Byty Praha vám nabídnou více než jen fotografie. Atmosféra okolí, přírody Vás zaujme hned od počátku.

Podívat se můžete i na nabídku prodeje bytů developerských projektů, kde najdete seznam všech dostupných bytů, nebo připravovaných projektů.

Společnost Geosan Development pořádá v průběhu roku různé akce a nabízí slevy nových bytů i o několik desítek procent. Stačí sledovat nabídku na webových stránkách.

Všechny projekty nabízí komfort a pohodu. Jsou v lokalitě, která zabezpečuje klidné bydlení, příjemné okolí plné zeleně, ale i všechny potřebné služby.

PARTNER:

Logo geosan

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno