aa
Jste zde:  / Developerské projekty / Reality / Novostavby a developerské projekty v Praze nabízí široký výběr.

Novostavby a developerské projekty v Praze nabízí široký výběr.

Zelený Botič

Metropole nabízí dostatek možností pro bydlení. Jednou z nich je i výběr bytu v developerském projektu. V současné době se nabídka rozšiřuje na příjemné lokality, kterých hlavní výhodou je okolí. Stále více rodin s dětmi, vyhledává právě tuto možnost, a je jednou z priorit.

Firma Geosan Development, která je předním developerem nových bytů v Praze a okolí, nabízí pro své klienty jednak příjemné lokality, ale i zajímavé bytové projekty, které snoubí v sobě všechny požadavky na náročné bydlení. V široké nabídce novostaveb je možné nalézt novostavby v blízkosti zeleně, přesto s výbornou dopravní dostupností. Různé lokality po Praze nabízejí i různé možnosti vyžití, jak sportovního, tak kulturního.

Zelený Botič výhled

Jednou ze zajímavých lokalit, které společnost Geosan Development nabízí je i Zelený Botič. Unikátní projekt postavený v lokalitě Prahy 10 Záběhlice, přímo na okraji krásné přírody Botičského Meandru. 4 bytové domy s unikátním výhledem na potok Botič a jeho okolí, který se nabídne při pohledu z terasy nebo balkonu. Všechno doplňuji další dvě budovy projektu Kaskády u Botiče s větším počtem malometrážních bytů a s nebytovými prostory v přízemí.

Celý projekt zohlednil v sobě všechny nutné a potřebné aspekty, ke klidnému životu v Praze, přesto v překrásné přírodě. Výborná dopravní dostupnost, kompletní občanská vybavenost, mateřské školky, zdravotnické zařízení, to jsou všechno předpoklady pro komfortní bydlení v městě a přírodě zároveň.

Zelený Botič vizualizace

Zelený Botič ovšem není jedinou zajímavou nabídnou této společnosti. Nové byty v Praze si můžete prohlédnout na jednom místě z pohodlí domova. Nemusíte sedět celé hodiny u internetu a prohlížet si jednotlivé nabídky. Můžete si vybrat podle lokality, velikosti, nebo případně okolí. Byty Praha vám nabídnou více než jen fotografie. Atmosféra okolí, přírody Vás zaujme hned od počátku.

Podívat se můžete i na nabídku prodeje bytů developerských projektů, kde najdete seznam všech dostupných bytů, nebo připravovaných projektů.

Společnost Geosan Development pořádá v průběhu roku různé akce a nabízí slevy nových bytů i o několik desítek procent. Stačí sledovat nabídku na webových stránkách.

Všechny projekty nabízí komfort a pohodu. Jsou v lokalitě, která zabezpečuje klidné bydlení, příjemné okolí plné zeleně, ale i všechny potřebné služby.

PARTNER:

Logo geosan


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení