V termínu od 12. – 15. 9. 2013 se bude konat  již 18. ročník veletrhu TENDENCE, který se v loňském roce profiloval jako jediný specializovaný veletrh v ČR se zaměřením pouze na obory: stolování, dekorace, bytové a zahradní doplňky, bytový textil a dárky. Rádi bychom pozvali k jeho návštěvě všechny obchodníky a odborníky z výše uvedených oborů, designéry, architekty, floristy a provozovatelé hotelů a restaurací a zájemce o nové trendy.

V rámci doprovodného programu se bude konat 2. ročník pražské floristické soutěže aranžování květin pro profesionální floristy a floral designéry – ROSA PRAGENSIS 2013, motto letošního ročníku je: Secese a Alfons Mucha. Jednou z disciplín bude také vytvoření květinových vazeb, které budou určeny do vstupních hal a recepcí hotelů. Provozovatelé hotelů a restaurací se tak na místě mohou rovnou zúčastnit dražby o tato květinová aranžmá, které jim jistě zkrášlí jejich vstupní haly a recepce.

Na TENDENCI budou představeny opět novinky a trendy pro podzimní a vánoční sezónu, své produkty vystaví např. tyto firmy: BKS Decor, Aktual, Bellecandles, Blomus, Jannai, Cedr group, Demdaco CZ, Ego dekor, Kolouch import, Ellen style, Lima plus, Manufaktura Vála, Morex, Myris trade, Paramit, Z-trade a mnozí další. TENDENCE bude opět zajímavá a bohatě zastoupena prestižními firmami, které se v ČR prezentují pouze jednou v roce. Srdečně vás zveme k návštěvě této jedinečné události v Praze na Výstavišti Holešovice, v termínu 12.-15.9.2013 !


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno