Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Nový trend – velkoplošná iluzivní malba podtrhne vaši individualitu

Nový trend – velkoplošná iluzivní malba podtrhne vaši individualitu

Iveta Juračková

Stejně jako ostatní oblasti designu, i stěny podléhají trendům. Jednou jsou v módě tapety, jindy ostře barevné stěny nebo naopak decentní tóny malby. Co bude ale vždy nadčasové, je individualita – vždyť výsledkem by měl být prostor, v němž se cítíme nejlépe, který vystihuje naši povahu a který třeba dokáže vyvolat příjemné pocity. Jednou z možností, jak si neustále připomínat například oblíbená místa z našich cest, je velkoplošná iluzivní malba. Není to nic nového – s malbami na stěnách se můžeme setkat už v pravěku, starověku nebo v období baroka. Jak ale najít toho správného umělce, který dokáže perfektně naplnit naši touhu po kráse, harmonii a osobitosti?

Jednou z umělkyň, která se interiérové malbě věnuje dlouhodobě, je Iveta Jurčacková. Studovala obory jako je umění, užité umění a malbu na Slovensku, v Turecku i Česku. Právě v Turecku se mj. naučila techniku, která byla po staletí velmi přísně střežená.

JuračkováJejí práce se dá stručně charakterizovat jako velkoplošná iluzivní malba, díky níž se můžete třeba vrátit do dětství, na své oblíbené místo nebo mezi lidi, které máte rádi.

Iveta Jurčacková pracovala jak pro soukromé, tak korporátní investory. Svou stopu zanechala nejen v Česku, její díla je možné obdivovat také na Slovensku (mj. na hradě Beckov) či v Norsku.

Více na http://www.ivetajurcackova.sk

Kontakt pro média:

Mariana Tarčániová, 724 351 554

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky