Iveta Juračková

Stejně jako ostatní oblasti designu, i stěny podléhají trendům. Jednou jsou v módě tapety, jindy ostře barevné stěny nebo naopak decentní tóny malby. Co bude ale vždy nadčasové, je individualita – vždyť výsledkem by měl být prostor, v němž se cítíme nejlépe, který vystihuje naši povahu a který třeba dokáže vyvolat příjemné pocity. Jednou z možností, jak si neustále připomínat například oblíbená místa z našich cest, je velkoplošná iluzivní malba. Není to nic nového – s malbami na stěnách se můžeme setkat už v pravěku, starověku nebo v období baroka. Jak ale najít toho správného umělce, který dokáže perfektně naplnit naši touhu po kráse, harmonii a osobitosti?

Jednou z umělkyň, která se interiérové malbě věnuje dlouhodobě, je Iveta Jurčacková. Studovala obory jako je umění, užité umění a malbu na Slovensku, v Turecku i Česku. Právě v Turecku se mj. naučila techniku, která byla po staletí velmi přísně střežená.

JuračkováJejí práce se dá stručně charakterizovat jako velkoplošná iluzivní malba, díky níž se můžete třeba vrátit do dětství, na své oblíbené místo nebo mezi lidi, které máte rádi.

Iveta Jurčacková pracovala jak pro soukromé, tak korporátní investory. Svou stopu zanechala nejen v Česku, její díla je možné obdivovat také na Slovensku (mj. na hradě Beckov) či v Norsku.

Více na http://www.ivetajurcackova.sk

Kontakt pro média:

Mariana Tarčániová, 724 351 554

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno