nábytek z palet

Palety se hodí k různým způsobům upotřebení, především slouží k pohodlné přepravě zboží. Nashromáždilo se vám doma mnoho palet a nevíte si s nimi rady? Vyrobte si z nich nábytek a vdechněte svému interiéru originální styl. Tento druh vybavení je variabilní a klidně si ho vyrobíte doma sami. Nábytek z palet je ekologický a trendy.

Postel i stůl z palet

Neocenitelnou výhodou je nízká pořizovací cena palet. Obstaráte si je klidně od 100 do 150 korun. Někteří lidé se palet zbavují, v tomto případě počítejte s nulovou investicí. Rustikální design se paletovému nábytku nezapře. Správně ošetřená paleta se hodí k výrobě postele. Oslní pevností a přírodním vzhledem. Do otvorů umístěte osvětlení a vykouzlíte zcela ojedinělý prvek ložnice. Stůl z palet působí neotřele. Klidně na něj položte sklo a dřevo barevně osvěžte.

Zahradní domek v ekologickém designu

Toužíte po nevšedním designu zahradního nábytku? Udělejte si z palet pergolu anebo terasu. Představivosti se meze nekladou. Zahradní nábytek z palet se skvěle osvědčí. Vytvořte si z palet odkládací poličky a dovnitř vložte zrcadlo. Vyrobte dětem houpačku, na zahradu kompostér či okrasnou zeď na květiny. Z palet vyčarujete pelíšek pro kočky, odkládací plochu pro zahradní věci anebo botník.

Vlastnoruční nábytek z palet potěší

Před započetím tvorby myslete na plán a ochranné pomůcky. Staré poničené palety nepoužívejte. Palety napuštěné metylbromidem a zbarvené produkty nejsou k práci vhodné. Zaměřte se na produkty atypických rozměrů a světlo světa spatří stylový kousek. Klidně si obstarejte smrkové, mahagonové, cedrové anebo jiné exotické palety. Internetové stránky vám poskytnou nepřebernou inspiraci.

Velikosti palet

Upřednostněte palety, vyrobíte si z nich originální prvek svého domova. Pořiďte si palety české anebo zahraniční výroby v různých rozměrech, 600 na 400 mm, 800 na 600 mm, 1200 na 800 mm anebo 1200 na 1000 mm. Zmiňované atypické rozměry skýtají senzační nabídky a osvěží vaši představivost.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

 

Zdroj foto: internet


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno