Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Kuchyně / NEJNOVĚJŠÍ / Co by nemělo chybět v jídelně?

Co by nemělo chybět v jídelně?

jídelny

Místo setkání rodiny u běžné či slavnostní večeře, prostor pro psaní úkolů i čtení denního tisku se nese ve znamení pohodlí a pohody. V jídelně trávíte jistě spoustu času. Rozebíráte každodenní strasti a vychutnáváte lahodnou kávu. Vzhled a praktická stránka vytváří z jídelny harmonické místo a účelně vytvořený prostor.

Malý prostor? Žádný problém!

Snad největším problémem oddělené jídelny od kuchyňského koutu je dostatečný prostor. Panelákové dispozice nepřejí velkým jídelním plochám. I tento problém se dá hladce vyřešit. Pokud toužíte po oddělení kuchyně od jídelny, propojte ji s obývacím pokojem. K tomu dopomůže barový pult se stylovými židlemi. Dbejte na jeho stabilitu a bezpečnost. Jeho barvy slaďte třeba s odstínem kuchyňské linky anebo vybavením v obývacím pokoji. Držte se pravidla, tón v tónu, a nebojte se experimentovat.

Jídelní stůl ve velkém provedení

Pokud vás netrápí malý prostor domu, nezapomeňte si obstarat velký jídelní stůl. Při jídle potřebuje celá rodina pohodlí. Jedna osoba ocení plochu 40 na 60 centimetrů. Čtyřčlenná rodina tak upotřebí jídelní stůl od 80 na 120 centimetrů. O menším provedení neuvažujte. Přeci se nechce mačkat. A co když přijde návštěva? Pořiďte si rozkládací jídelní stůl. Jeho rozložené plochy využijete nejen při návštěvách. Uvažujte nad jeho tvarem. Odvíjí se od vkusu. Kulaté modely se hodí do velkých místností. Hranaté produkty ušetří spoustu místa. Myslete na praktické osvětlení. Na jídlo je třeba vidět. Rozhodněte se pro nastavitelná svítidla anebo centrální světlo.

S výběrem židlí opatrně!

Neohlížejte se jen na cenu a pozornost věnujte bezpečnosti a pohodlnému sezení. Židle slaďte v duchu vybavení jídelny. Nezapomeňte na komfortní opěradlo. Myslete na svá záda. Vybírejte z plastových židlí s kováním anebo z tradičních dřevěných modelů. Pohodlí zajistí textilní sedáky. Jídelní stůl doplňte pěkným ubrusem a prostíráním. Doprostřed umístěte květiny. Úložný prostor poskytují servírovací stolky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby