jak vybrat podlahu
Zdroj: shutterstock.com

Kvalitní podlaha je základem bytu i kanceláře. Její výběr s sebou nese nerozhodnost i zábavu. Podlaha musí splňovat funkčnost a komfort. Důležitým parametrem je volba speciální firmy nabízející různé druhy materiálů podlah a její profesionální pokládku. Neodborný způsob pokládky a nesprávná příprava podkladu vede k vyššímu finančnímu zatížení. Životnost podlahy je počítá na celé roky. Nebojte se investovat do kvalitních materiálů, např. do masivní dřevěné nebo korkové podlahy.

Poraďte se s odborníky

Každý zákazník není profesionál a způsobu pokládky nerozumí. Nelze se řídit jen designem a cenou. Specializovaná firma poradí a doporučí nejvhodnější styl podlahy. Navíc zpracuje cenovou kalkulaci zdarma a zajistí kompletní služby. Dlouholeté zkušenosti profesionála oceníte. Mnohé společnosti nabízejí pokládku za přijatelné ceny a poradenství.

Druhy podlahy pro váš dům

Populárním materiálem je masivní dřevo. Tento přírodní materiál slibuje originalitu a vynikající tepelné vlastnosti. Skvěle si poradí s vlhkostí a pyšní se dlouhou životností. Snadno se renovuje. Oslní jeho pestrý výběr a skládání do vzorů. PVC a vinylové podlahy vás osloví mechanickou odolností, pružností a hladkým došlapem. Jsou odolné proti vodě. Pořídíte si je za bezvadné ceny a snadno se udržují v čistotě.

Přírodní materiál anebo PVC?

Toužíte po zvláštním vzhledu podlahy, rozhodněte se pro přírodní linoleummarmoleum. Užijete ho v kancelářích, kuchyni i na chodbě. Přírodní antibakteriální produkt nabízí dlouhou životnost a pestrý výběr barev. Atraktivní laminátové podlahy si lidé oblíbili díky skvělé mechanické odolnosti a stálobarevnosti. Pokládka probíhá rychle a nevhodné dílce se snadno vymění. Jednoduchá údržba a bohatá nabídka dekorů nemá chybu. Korková podlaha oslní nadstandardním vzhledem přírodního materiálu. Popularitu si získala svou pružností, příjemným došlapem a výjimečnými tepelně akustickými vlastnostmi.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno