garážové vrata

K domu patří zahrada, plot, pěkná okna, vchodové dveře a samozřejmě stylová funkční garáž. Moderně žijící zákazníci mají vysoké nároky na bydlení. Specializovaní prodejci nabízejí garážová vrata na míru požadavkům klienta. Před koupí praktických garážových vrat se orientujte na základní podmínky, materiál, cenu, izolační a těsnící vlastnosti, automatické či ruční zamykání, ochranu proti korozi, odvětrávací mřížky a bezpečnost. Nebojte se prodejce zeptat.

Garážová vrata se vyrábějí v několika základních typech, jako jsou sekční, rolovací, výklopná nebo klasická křídlová vrata. Pro každý typ garáže se hodí jiný druh garážových vrat, proto je dobré ještě před rozhodnutím zajít do kamenné prodejny výrobce a zeptat se, co bude pro vaši garáž nejvhodnějí. Nezapomeňte se informovat i o odborné montáži a záručním servisu.

Výhody a nevýhody garážových vrat si zjistěte předem

Zamyslete se nad typem garážových vrat. Minimální údržbu a bezpečnostní prvky oceníte u sekčních garážových vrat. Pyšní se dokonalými izolačními vlastnostmi a odolávají povětrnostním vlivům. Výroba na míru zaručuje komfort a pestrost barevných dekorů. Sekční garážová vrata jsou k dostání za příjemné ceny s hojným výběrem doplňků. Proti stojí montáž pouze za otvor a snížení výšky průjezdu. Je potřeba instalace závěsného zařízení pod stropem.

Rolovací garážová vrata

Náročné podmínky zákazníka splňují rolovací garážová vrata. Při instalaci není nutné závěsné zařízení a místo pod stropem není omezeno. Montáž rolovacích vrat je možná do otvoru, před i za něj. Pořiďte si je v zateplené formě. Disponují snadnou výměnou poškozených lamel. Nenadchnou izolačními vlastnostmi. Nepotěšení ani nižší průjezdná výška a šířka. Zarazí vysoká pořizovací cena.

Výklopná a posuvná garážová vrata

Dlouhodobá životnost, odolnost proti výkyvům počasí, výroba na míru a příjemná cena potěší při snadné montáži do otvoru i na zeď výklopných garážových vrat. Mnozí klienti se nespokojí se sníženou výškou průjezdu, instalací závěsného zařízení pod stropem a špatnou izolací. Posuvná garážová vrata jsou odolná proti změnám počasí a oslní izolačními vlastnostmi. Ohromí rozměry až 5, 5 metru. V tomto případě počítejte s vysokou cenou a složitější údržbou spodních kolejnic.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno