kanceláře k pronájmu

Nalézt správné a k tomu plně vybavené kanceláře ve více než vyhovující lokalitě není úplně snadný úkol.

Potřebujete dobře dopravně dostupnou adresu s reprezentativními prostory, ve kterých se budou dobře cítit vaši zákazníci a vy v nich budete moci efektivně pracovat.

Právě takové kanceláře k pronájmu naleznete v obchodních centrech společnosti Regus.

Obchodní centra se nacházejí v prestižních lokalitách a dojem komfortu posilují moderně vybavené prostory kanceláří. Pracovníci vstupní recepce mohou s návštěvníky komunikovat několika několika světovými jazyky, ve kterých vyřídí i vaše telefonní hovory. Převezmou a přepošlou vaši korespondenci.

Soukromé kanceláře, sdílené nebo velkoprostorové jsou vybaveny tak, že nepotřebujete nic jiného, než přijít a začít pracovat. Kromě technického vybavení budete mít k dispozici i další služby jako administrativa, účetnictví nebo personalistika. Podporu naleznete zkrátka při všech činnostech, které souvisí s chodem kanceláře.

Pronájem kanceláře je vám k dispozici vždy, když ho budete potřebovat, ať už se týká o dlouhodobý nebo krátkodobý.

Kancelářské místnosti pro každý účel

pronájem kancelářiKromě vlastní denní práce můžete přijímat návštěvy v obchodním salónku nebo zasedací místnosti, pořádat školení, velké porady, jednání s jakýmkoliv účelem, pro který mohou být prostory upraveny. Pomocí videokonferenční místnosti se můžete spojit s pobočkou na druhém konci světa a uspořádat poradu v širším okruhu pracovníků a přitom ušetříte za cestovné i čas, který byste potřebovali na cesty.

V nabídce firmy naleznete nejen kanceláře pro každodenní situace, ale i nouzová řešení. Ať už budete potřebovat narychlo přestěhovat firmu kvůli povodni, vichřici nebo jiné živelné katastrofě nebo třeba stávce, vždy rychle naleznete vyhovující řešení za dostupnou cenu. Stejně jako u dalších služeb volíte i tady z několika variant.

Kontaktujte obchodní pracovníky společnosti ohledně podrobností na telefonním čísle (+420) 222 191 100 a nechte si ukázat kancelářské prostory některého z obchodních center.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno