pojištění domácnosti

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Ačkoliv nikdo z nás cíleně nepředpokládá, že by jeho dům mohla postihnout přírodní živelná pohroma, nepředvídatelná událost jako vytopení, zahoření nebo dokonce krádež, dokáže nás nepříjemně překvapit a zaskočit. V okamžiku, kdy osud udělá „tytyty“ a my, chtě-nechtě, stojíme před krutou realitou, je ale pozdě bycha honit.

Kdo je překvapen, není zaskočen

Hodnotu klidného spaní a pokojné mysli nelze vyčíslit penězi. Jedinou prevencí před neduhy nenadálých finančních výloh, které mohou být bez pojistného krytí až likvidační, je kvalitní pojištění domácnosti.

„Bezpečný domov plus“ představuje novou generaci pojištění majetku a pojištění odpovědnosti, včetně pojištění občanské odpovědnosti. Šíře rozpětí služby přímo ohromí. Pojistkou lze ochránit rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost, budovy s podnikatelskou činností, vybavení ordinace nebo kanceláře, garáže, ale i bazény a vířivé vany.

Pád letadla či úder blesku? Žádný problém

Likvidátora škodních událostí nezaskočí běžná katastrofická rizika, jako vichřice, krupobití, záplavy, stejně dobře si poradí s méně obvyklými aspekty, jako úder blesku, pád letadla nebo zemětřesení. Naprosto triviálně zvládne vandalismus a rozbití skla z jakékoliv příčiny a v rámci připojištění lze zahrnout i škodu způsobenou psem, koněm nebo skotem.

Pojistit domácnost on-line zvládne naprosto každý. Stačí znát šíře obytné plochy, uvést, zda se jedná o pojistku celé nemovitosti nebo domácnosti, zadat údaj do webové kalkulačky a vyčkat na spojení pojistného agenta. Výsledná částka bude reflektovat optimální stav, bránící riziku podpojištění a zároveň složitého oceňování majetku.

Pojistka na blbost bez spoluúčasti

Jako doplněk, který se mnohonásobně vyplatí, je připojištění odpovědnosti. Pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě, neboli lidově zvaná pojistka „na blbost“ dokáže pokrýt v případě škodní události škodu až do výše 10 milionů. Vztahuje se na celou rodinu a to bez spoluúčasti.

Pojištění je jedním ze základních atributů finanční sféry a patří v jakékoliv formě ke styčným bodům vyspělé společnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno