rezidence topolova

Až o 40% zdražily v průběhu pěti let reality na území hlavního města. „Je to vůbec možné?“, ptají se lidé, žijící v nájmech, podnájmech a obdobných variacích komerčního bydlení. Často nevěří svým očím a připadá jim, že se jim sen o vlastním bydlení navždy vzdaluje. Cena za metr čtvereční obytné plochy se v Praze rok od roku zvyšuje a bonita se násobí i lokalitou a její logistickou dostupností.

Bydlení za přemrštěné ceny netáhne

Až 107 tisíc korun za metr čtvereční v novostavbě. Tvrdá data statistik hovoří jasně. Podle expertů, specializujících se na prodej nových nemovitostí, ale letos cenová křivka dosáhne vrcholu. Po období realitního boomu přichází očekávaná stagnace a pokles. Ta se bude týkat tvorby cenové politiky i počtu transakcí.

Velmi dobrá zpráva pro všechny, kteří nechtějí dále „vyhazovat peníze oknem“ za bydlení, které jim neříká „pane“. Šance pro ty, kteří chtějí investovat do svého a dokáží si uvědomit, že suma, dnes sloužící k úhradě nájmu, může v budoucnu skvěle pokrýt splátku vlastní hypotéky. Suma sumárum, pořídit vlastní byt za stejné výdaje jako doposud, nebylo nikdy jednodušší.

Příležitost, která se změní v osud

Realitní trh se doslova hemží ziskuchtivými prodávajícími a lačnícími kupujícími. Není snadné se v odborném byznys prostředí zorientovat. Dobrým vodítkem mohou být reference o prodeji v rezidencích. Nebudete zdaleka jediní, kteří projeví zájem o slušné bydlení v domech panelákového typu. Prodej bytů v Praze zdaleka necílí pouze na luxusní studia a apartmány. Byty 1+KK – 2+KK v designu Infinity na Praze 10 jsou dostupné naprosto všem. O velkém zájmu svědčí pořadníky a nutné rezervační smlouvy, které zaručují transparentní postupy při případné zájmové kolizi zájemců.

rezidence topolova

Špetka nejistoty? Ubytujte se na zkoušku

Pakliže si nejste jistí a hodláte si bydlení v rezidenci nejprve vyzkoušet, realitní makléř může doporučit dočasný pobyt v malometrážní garsoniéře nebo 1+1. Garsonka Praha je v rezidenci synonymem až pro roční pobyt pro jednu až tři osoby s možností dalšího prodloužení. Žádná realitka, žádné vícenáklady. Jediným splatným poplatkem je symbolická kauce.

Bez stresu, v klidu a s rozmyslem. Nejprve si život v klidném prostředí Prahy 10, se skvělou dostupností do centra, na vlastní kůži otestujte, poznejte sousedy, zvykněte si na „lepší“ a teprve pak učiňte rozhodnutí, které vás vytrhne z celoživotní letargie. Anebo neztrácejte čas a vyberte si byt podle svých představ ihned.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno