montované dřevostaby

Nejnovějším trendem ve stavebnictví rodinných domů jsou nízkoenergetické montované domy. Naprosto ideální variantou pro rodinný dům je montovaná dřevostavba. Jejími přednostmi jsou neobvykle rychlá výstavba a také nízká cena. Montované dřevostavby vynikají i velice dlouhou životností, která je garantována u konstrukce domu až na 140 let. Pokud hledáte stavební firmu, která se výstavbou montovaných dřevostaveb zabývá, obraťte se na naši firmu Obelix. Působíme v této stavební činnosti již více než deset let a za tuto dobu jsme postavili, ale i zrekonstruovali spoustu objektů, takže máme s montovanými dřevostavbami dostatečné zkušenosti.

Naše činnost

Zabýváme se nejen výstavbou klasických dřevostaveb, ale také mobilními domy. Postup je zhruba následující. Montované domy vyrobíme v naší montážní hale, anebo podle specifikace zakázky a dané lokality přímo na místě realizace. Převážně se zaměřujeme na velice žádané nízkoenergetické montované domy, ovšem není pro nás problém ani rekonstrukce starého domu nebo i rekreační chalupy. U nových montovaných dřevostaveb zaručujeme dlouhou životnost, která je ovšem i moderním a nadčasovým bydlením díky kombinaci s naší modulární minimalistickou architekturou.

Mobilní domy

Tyto domy jsou přizpůsobeny transportům pomocí kamionové přepravy. To však neznamená, že by se jednalo o domy na kolečkách. Základem našich mobilních domů je vždy konstrukce klasické dřevostavby, která využívá všech výhod dřevěných staveb a ve spojení s moderní architekturou vytváří z mobilních dřevostaveb moderní, vkusné, designově zajímavé a také
úsporné bydlení. Dřevostavby jsou difuzně otevřené. Další výhodou mobilních domů je možnost jejich libovolného rozšiřování v budoucnu. To může být přitažlivé pro mladé páry, které chtějí co nejdříve bydlet a teprve později chtějí založit rodinu a rozšířit stávající prostory v domě. Eventuální rozšiřování znamená nejen rozšíření plošné, ale také patrové.
Pokud si u nás vyberete mobilní dřevostavbu, můžeme vám ji zrealizovat i ve variantách nízkoenergetického domu. Dřevostavby mohou sloužit nejen k rekreačním účelům, ale samozřejmě i k celoročnímu obývání. Přestože se jedná o mobilní dům, je vybaven vším, co patří ke klasickému rodinnému domu. To znamená, že má okapy, parapety, klasické vstupní dveře, okna a interiér je vybaven kuchyňskou linkou, koupelnou a dalším běžným zařízením nutným pro plnohodnotný dům. Mobilní domy splňují všechny stavebně technické požadavky a příslušné normy. Dnešním trendem je maximální úspora energií. Podle vašeho výběru a zadání vám můžeme dodat jak nízkoenergetický rodinný dům, tak i dům s pasivním standardem se zachováním moderního stylu života.

Celkový průběh stavby

Firma Obelix realizuje montované dřevostavby v několika krocích. Vše začíná jednoduchým poptávkovým formulářem. Poptávka je vždy nezávazná a každý klient je plně informován o všech možnostech, které se mu nabízí. Na základě nezávazné poptávky dojde ke spolupráci, která může vyvrcholit ke kompletní realizaci dřevostavby. Domy se staví přímo v prostorech firmy a následně jsou převáženy ke klientům, kde dojde k jejich finální montáži. Dřevostavby od firmy Obelix jsou možností, jak lze bydlet v novém domě už za 3 měsíce.

Rekonstrukce domů

Kromě výstavby nových montovaných dřevostaveb se zabýváme také rekonstrukcemi starých domů či rekreačních objektů. Starý objekt umíme kompletně zrekonstruovat při zachování velikosti oken a celkových proporcí domu tak, aby si zachoval svůj původní styl, respektoval i okolní stavby a přitom vytvoříme moderní a žádané nízkoenergetické parametry, případně i ovládání funkcí domu tabletem, který současně může sloužit jako domácí multimediální zařízení.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: Obelix.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno