Bezpečnost bytu a domu

Technologický pokrok usnadňuje práci i lidem, kteří se neživí poctivým způsobem. Díky moderní technice si mohou zloději během chvíle ověřit, kdy pro ně bude Váš dům nestřeženou pokladnicí napěchovanou od sklepa až po půdu.

bezpečnostní agenturou Henig jsme pro Vás připravili přehled nejčastějších způsobů, jak se mohou zloději dopátrat toho, že nejste doma. Stačí jim k tomu pouze chytrý mobilní telefon s připojením k internetu, přesvědčte se sami.

Zdroj informací – telefon

To, jestli jste či nejste doma, si zloději mohou snadno ověřit tím, že Vám budou volat na pevnou linku. Pokud telefon neberete, je velká šance že nejste doma, zejména v případě, že jde zvonění Vašeho telefonu slyšet až na ulici (kde si to může zloděj ověřit).

Co s tím? Po dobu své dovolené tedy mějte svou pevnou linku přesměrovanou na mobil.

Dalším trikem je zavolání k Vám do kanceláře a snaha o zkontaktování se s Vámi. Domněnku zlodějů o tom, že nejste doma, jim může nevědomky potvrdit Vaše asistentka či kolega, kteří zlodějům jednoduše řeknou, že jste na dovolené.

Co s tím? Poproste své kolegy, aby cizím lidem nesdělovali, po jakou dobu jste v práci nepřítomni.

Zdroj informací – sociální sítě

Snadno dostupný zdroj informací. Zmínky o tom, jak se těšíte na týden strávený u moře (ať už na Facebooku či Twitteru) jsou pro zloděje jasným povelem k akci. Riziko přitom nepředstavují pouze zmínky na Vašem profilu, ale také zmínky na profilech Vašich blízkých (manžel, manželka, děti apod.).

Co s tím? Pokud si nejste jisti maximálním zabezpečením Vašeho účtu na Facebooku (na Twitteru žádná bezpečnost není), nezmiňujte se zde o termínu své dovolené.

Bezpečnostní agentura Henig se zabývá ostrahou domácností i velkých průmyslových objektů. V době Vaší dovolené Vám spolupracovníci této firmy rádi poskytnou dohled nad Vaším majetkem. Více informací o službách bezpečnostní agentury Henig pro domácnosti najdete na této stránce.

PARTNER:

logo bezpečností ag. Heing

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno