koupelny

Koupelna dnes již zdaleka není jenom místem sloužícím k základní hygieně. Klienti od ní očekávají mnohem více – měla by se proměnit v domácí lázně, kde je možné v klidu relaxovat po náročném pracovním dnu. Pokud hledáte pro své koupelny inspirace, neváhejte navštívit prodejnu koupelen Siko v pražských Průhonicích, která je součástí interiérového centra MoDo.

Nešetřete místem pro sprchy a vany

Současným trendem koupelnového designu jsou prostorné sprchy a vany. Sprchové kouty se stále častěji vyrábějí ze skla. Zatímco v minulosti byly oblíbené posuvné dveře, dnes je postupně nahrazují skleněné dveře s panty, které působí elegantnějším dojmem. Vývoj je možné pozorovat také v používaných typech van. Trvalé přízni zákazníků se těší vířivky a hydromasážní boxy, v posledních letech jim však začínají konkurovat také hluboké vany, které rovněž zajistí skvělou relaxaci.

Zvolte atraktivní obklady

Moderní koupelnu si nejde dost dobře představit bez atraktivních obkladů a dlažby. Pokud si nejste jistí, jaký design se bude nejlépe vyjímat ve vaší koupelně, můžete si prohlédnout naše koupelny fotogalerie, ve kterých najdete řadu cenných inspirací. S pomocí keramických obkladů je možné vykouzlit nezaměnitelné motivy, které podtrhnou styl vaší koupelny. Skvělou alternativou mohou být také kamenné obklady a dlažba.

Zajistěte dostatek světla

Neměli bychom zapomenout ani na správné osvětlení koupelny. Zajímavých světelných efektů dosáhnete kombinací několika nástěnných či podlahových svítidel. Vaší koupelně však může slušet také vlastní okno nebo alespoň malý světlík.

Vyhřívané podlahy

Pokud neradi chodíte po studené dlažbě, pak vás jistě zaujme možnost instalace podlahového vytápění. Pro tento účel se používá jednoduchá topná rohož, která se rozprostře pod nové dlaždice. Požadovanou teplotu dosáhnete díky instalovanému termostatu.

Koupelnový nábytek

Do správné koupelny patří také vkusný nábytek, který poskytne dostatek úložného prostoru. Často se dává přednost vysokým skříňkám zavěšeným na zeď, které nezabírají tolik místa. Zásuvky bývají pro větší přehlednost rozčleněné do několika oddílů.

Další trendy moderních koupelen

V krátkosti můžeme zmínit ještě několik dalších trendů. Jako velmi praktické se může ukázat použití dvou umyvadel a toaletních stolků. Nejenom starší lidé ocení držadla u sprch a van, které poskytnou potřebnou oporu a zabrání uklouznutí. Pokud je součástí vaší koupelny také záchod či bidet, můžete je pro větší pocit soukromí oddělit zástěnou.

Koupelna jako centrum zábavy

Přejete si trávit v koupelně více času než jenom obligátní čtvrthodinku? Napadlo vás někdy, že můžete do koupelny umístit také malou ledničku nebo LCD televizi? Vytvořte si z ní vlastní zábavní centrum! Vaší fantazii se meze nekladou!

PARTNER: modo

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno