kuchyně

Přejete si, aby kuchyňská linka zapadla přesně na svoje místo a působila elegantním dojmem? Má vaše kuchyň poněkud atypický tvar s několika rohy či zkoseným stropem? Chcete co nejlépe využít prostor, který máte k dispozici? Pokud jste si na tyto otázky dali kladnou odpověď, pak jsou pro vás výborným řešením kuchyně na míru od společnosti JN Interier.

Do moderních interiérů patří vestavěný nábytek

V posledních desetiletích se v našich domácnostech stále častěji zabydluje vestavěný nábytek. S jeho pomocí si totiž můžeme uspořádat prostor přesně podle svých představ, aniž by při tom vznikala nevyužitá místa, a získáme tak až o 50 % úložného prostoru navíc. Vnitřní policový systém je možné rozvrhnout tak, jak vám to bude vyhovovat. V kuchyních bude většinou sloužit k ukládání nádobí a potravin, čemuž je samozřejmě možné přizpůsobit jeho tvar.

Naplánujte si design své kuchyně

Při plánování designu vaší kuchyně se rozhodně vyplatí obrátit se na specializovanou firmu, která má dostatek zkušeností a disponuje softwarem pro zpracování 3D grafického modelu. Mělo by se při tom vycházet z vaší vlastní tělesné výšky. Velmi důležitá je správná výška pracovní desky – dlaně vašich rukou by na ní měly pohodlně spočívat. Častým problémem bývá obtížně přístupný prostor ve spodních skříňkách. Dobrým řešením zde může být zásuvkový systém, díky kterému se snadno dostanete i k předmětům umístěným v zadní části.

Materiály kuchyňských linek

U společnosti JN Interier si můžete vybrat z celé řady materiálů a barevných provedení kuchyní na míru. Za nejdůležitější součást kuchyňské linky je možné považovat pracovní desku. Nejčastější volbou bývá laminovaná dřevotříska, ještě větší trvanlivosti pak můžete dosáhnout díky umělému kameni. Z lamina se nejčastěji vyrábějí rovněž korpusy skříněk a dvířka – můžete si zde vybrat z nepřeberného množství barevných odstínů. U dvířek si můžete zvolit také provedení fólie, dýha nebo lak.

Vestavěné spotřebiče

Nedílnou součástí moderních kuchyní se postupně stávají vestavěné spotřebiče. Na rozdíl od klasických volně stojících spotřebičů jsou zabudovány přímo do kuchyňské linky, a zajistí vám tak úsporu místa. Vaše kuchyně navíc díky nim získá elegantnější vzhled. Pokud dáváte přednost jednotnému designu kuchyňských spotřebičů, můžete si pořídit jejich sadu od jednoho výrobce, která může být někdy nabízena za zvýhodněnou cenu.

Využijte nabídku společnosti JN Interier

Při zpracovávání návrhů kuchyní na míru zúročuje společnost JN Interier svoje dlouholeté zkušenosti s výrobou vestavěných skříní. Skvělým bonusem je šest vzorkoven kuchyní se sídlem v Praze a Brně, kde si můžete jednotlivá řešení prohlédnout na vlastní oči. Společnost JN Interier vám rovněž zajistí odbornou montáž linek spolu se zapojením všech kuchyňských spotřebičů. Pro bližší informace o nabízených produktech se neváhejte obrátit na ředitele obchodního oddělení Štěpána Vondráška.

PARTNER: Jn interier

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno