Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Nabídka realit / NEJNOVĚJŠÍ / Reality / Moderní bydlení v Praze

Moderní bydlení v Praze

nové byty Praha

Už vás nebaví platit předražené pronájmy? Rozhodněte se pro koupi vlastního bytu v Praze. Dáte přednost novostavbě anebo staršímu bytu? Klíčové rozhodnutí je vždy spjato s velkým finančním vydáním. Podle nejnovějších výsledků je pořízení nového bytu v Praze až o 200 tisíc korun dražší než koupě staršího bytu se započítanou rekonstrukcí.

Novostavba anebo starší byt?

Říkáte si, že je tento rozdíl nepodstatný a v milionových částkách se ztratí? Náročná přestavba staršího bytu přináší své výhody avšak i nevýhody. Starý byt potřebuje vždy modernizaci. Počítejte tedy s dlouhým čekáním na nastěhování. Nové byty v Praze jsou k dispozici ihned. Zaujmou moderním zjevem a po několik let do nich nemusíte investovat. Společné prostory oslní novotou a okolí upraveností.

Dejte přednost developerským projektům

Zajistěte si nové bydlení díky developerským projektům v Praze. V hlavním městě působí hned několik developerů. Nabízejí nové byty v atraktivních lokalitách. Luxusní výstavby se většinou nacházejí na okraji Prahy, kde je na dosah ruky příroda a klid. Nabízené projekty developerů jsou situovány také do centra města. Lukrativní bydlení ocení zájemci všech věkových generací. Vily a rezidence disponují pestrou škálou služeb, snadnou občanskou dosažitelností a různými dispozicemi.

Bydlení v centru města anebo na jeho okraji?

Nespokojíte se s bydlením na okraji Prahy? Dostupnost MHD, velké zajímavě řešené byty, blízkost služeb, historických klenotů a kultury, patří mezi jisté výhody. Negativum představuje hluk a nízká bezpečnost. Všichni si nepotrpí na rychlost velkoměsta a hledají příjemné byty v Praze s panoramatickým výhledem na parky a zeleň. Stěžejním kritériem při koupi nového bytu je bezpečnost, docházková dostupnost školek, škol, zastávek metra či autobusu, pošty, zábavy pro děti anebo supermarketu. Jak by se vám líbil nový byt přímo u Grébových sadů? Nepropásněte skvělé nabídky Liberty Building.

 

Zdroj foto: libertybuilding.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby