aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Okna, dveře / Stavba / Jak vybrat plastová okna a doplňky ?

Jak vybrat plastová okna a doplňky ?

jak vybrat plastova okna

Výstavba nového domu anebo rekonstrukce starší stavby se neobejde bez nových plastových oken. Nenahraditelná spojka tepla a designu patří ke každému domu. Její výběr s sebou přináší spoustu nástrah, pozitiv i těžkého rozhodování. Český trh je nabídkami plastových oken doslova přesycen. Firmy se s výhodami předhánějí a často tak motají lidem hlavu. Jaké parametry by však mělo plastové okno splňovat? Nejde jen o kvalitu a cenu.

Kvalita je zárukou dobré koupě

Výběr plastových oken často směruje pouze k designu a kvalitě parametrů. Samotná volba výrobce a odborná montáž patří k dalším požadavkům. Plastová okna jsou lidmi preferována díky příjemné ceně a snadné údržbě. Vidina tepla a izolace na jedničku se bere rovněž v potaz. Zajímavé barevné tóny a harmonie barev je pro zákazníka rovněž na stupnici příček neocenitelná. Dodavatelé oken zaručují slevy, ale na zákazníkovi je konečné rozhodnutí. Výrazné slevy vlastně neexistují, vždy se přidá někde jinde a konečná suma není zase tak cenově podprůměrná. Pokud ano, je to divné a riskujete.

Servis plastových oken

Vybírejte dodavatele oken pečlivě. Vždy se zaměřte na servis, poradenství i životnost. Klasická 5letá záruka je zlatou střední cestou, delší záruka už je podezřelá. Kvalita okna se totiž většinou projeví hned na začátku jeho užívání. Ceny plastových oken se odvozují od jejich izolačních schopností. Odborný pracovník vám pro váš dům doporučí ideální plastová okna. Stěžejní je ochrana před hlukem, únikem tepla, povětrnostními podmínkami. Hlavní roli zařizuje bezpečnost.

Doplňky zařídí komfort

Plastové okno bez vhodných doplňků nemusí splňovat vysněnou funkci. Komfort zajistí sítě proti hmyzu, vnitřní a vnější parapety, rolety či žaluzie do plastových oken. Zabezpečovací technika pro děti anebo proti nevítaným návštěvníkům je častým požadavkem zákazníků. Zaměstnanci firem by měli být schopni odpovědět na všechny vaše otázky a při výběru plastových oken účelně poradit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Nespokojený klient

    / Odpovědět

    Rozhodně nedoporučuji firmu Geus s.r.o. OZ Benešov, http://www.geusokna.cz/web/kontakt/benesov Zašlou nabídku a i přesto že je člověk bombarduje nekomunikují. Měsíc v prceli, mohl jsem dávno řešit jinou firmu 🙁

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení