Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Zahrada / Bez zahradního nářadí se neobejdete

Bez zahradního nářadí se neobejdete

zahradní nářadí

Správný zahradník se jistě neobejde bez kvalitního zahradního nářadí. Zelenina a ovoce by se jistě neurodila bez dokonalého ošetřování. Mezi nejdůležitější nářadí patří nůžky na stromy a keře, rýč, lopaty, vidle, ale i motyky, pilky na větve, sekery, hrábě, košťata a drobné pomůcky. V dnešní době není nedosažitelné pořídit si značkové pomocníky. Ceny a kvalitu lze porovnávat v obchodech nabízejících špičkový sortiment produktů. Pro někoho rozhoduje cena, jiný sahá po kvalitě.

Každý muž má ostrou sekeru

Pevná a silná sekera patří k výbavě dokonalého muže. Měla by být vyrobena z kvalitních materiálů a se zárukou alespoň 10 let. Sekery lze vybírat podle velikosti, S, L anebo XL. Speciální ostří a čepele z ušlechtilé oceli slibují dlouhou životnost i pohodlí při sekání. Také topůrko by mělo odolávat létům, ohybu, tlaku i klimatickým podmínkám.

Ryjeme a kopeme

Získejte pomocníka pro komfortní rytí a pořiďte si rýč z robustní ušlechtilé oceli. Excelentní provedení s ergonomickým tvarováním zajistí nejvyšší pohodlí při práci. Nášlapné okraje se postarají o bezpečnost práce. Vyhoďte staré zrezivělé vidle a pořiďte si nové vyrobené z pevných odolných materiálů. Ideální délka je 115 centimetrů. Lopata se zužitkuje nejen na zahradě. Rukojeť s tvarem do D usnadní pohyby a námahu.

Stříháme stromy

Úprava stromů, keřů a rostlin nebyla se speciálními nůžkami nikdy snadnější. Kovaná ocel se jeví jako ideální materiál. Pohodlná obsluha, záruka nad 5 let, přesný střih i bezpečnostní pojistka, tím by měly nůžky vynikat. Kvalitní pilky na větve se na zahradě neztratí. Nedílnou součástí zahradního podzimního vybavení jsou pevné hrábě na listí. Pořídit si železné hrábě na kypření a úpravu půdy je nutností. Motyka s kvalitním ostřím i dřevenou násadou vydrží celé roky. Na jarních zahrádkách se bez ní neobejdete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby