folie na okna

Tušili jste kolik existuje typů okenních fólií? Jen pro lepší představu, na současném trhu s přehledem pořídíte jak protisluneční fólie, bezpečnostní a ochranné, tepelně-izolační tak i privátní a speciální fólie na okna. Nevíte však, co si přesně pod těmi názvy představit? Na následujících řádcích vám vše důkladně vysvětlíme a povíme, jaké výhody jednotlivé fólie nabízí.

Protisluneční fólie

Máte okna na jižní nebo jihovýchodní stranu a ráno vás budí nepříjemné světlo? Protisluneční fólie zabraňují průchodu slunečních paprsků. Ty nejsilnější až s účinností 80 %. Mimo to také zamezují průniku škodlivého UV záření a navíc si můžete vybrat, zda se Vám hodí více interiérové či exteriérové.

Výhody:
⦁ pasivní klimatizace
⦁ více druhů ztmavení ,světlé ,tmavé až zrcadlové(reflexní)
⦁ zabraňují přehřívání místnosti
⦁ sluneční paprsky jsou příjemně rozptýlené
⦁ zajímavější design celé budovy
⦁ snižují riziko poranění střepy při zničení okna
⦁ dlouhobarevné
⦁ odolné proti oděru a poškrábání
⦁ zdravotně nezávadné
⦁ stačí jim běžná údržba

Bezpečnostní a ochranné fólie

Jste lehce nervózní z toho, že vás může někdo vykrást? Na dveřích máte bezpečnostní zámky a rádi byste nějak ochránili i okna? Bezpečnostní fólie bude v tomto případě tou správnou volbou. Na rozdíl od mříží jsou diskrétní a i když se to na první pohled možná nezdá, splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost. Sklo se nerozbije a zůstává bezpečně pohromadě. Využívají se především ve zdravotnictví ,kancelářích, RD,restauraterství a v současné době hlavně ve školách a školkách.

Tip: Pokud nevěříte zabezpečení vašich oken a chcete se pojistit pro případ, že se zloděj přece jen dostane dovnitř, nainstalujte si pohybová čidla s PIR senzorem. Čidla snímají své okolí v úhlu 180° či 360° a reagují na pohyb zapnutím světla či alarmu. Zvolit můžete i nenápadný senzor detekující samotné otevření okna, který vás upozorní alarmem či zprávou na smartphone.

Výhody:
⦁ zabraňují úmyslnému rozbití krumpáčem,sekerou i kamenem
⦁ odolné proti oděru a poškrábání
⦁ není vidět
⦁ brání úniku energie
⦁ chrání před náhodným rozbitím
⦁ zabraňuje vypadávání střepů
⦁ chrání proti účinkům tlakové vlny
⦁ zadržuje až 99 % UV záření
⦁ bezpečnostní atest
⦁ zdravotně nezávadné
⦁ stačí jim běžná údržba

Tepelně-izolační fólie

Většina domů a bytů naprosto zbytečně plýtvá energiemi. Je to proto, že okna často propouští příliš mnoho tepla ven. Tyhle izolační fólie jsou dostatečnou ochranou před jejich dalším únikem. V letním období naopak zabraňují nadměrnému přehřívání interiéru.

Výhody:
⦁ nahrazují další vrstvu skla
⦁ nemění přirozené osvětlení místnosti
⦁ snižuje průchod sluneční energie o 50 %
⦁ pasivní klimatizace
⦁ snižuje riziko poranění střepy při rozbití
⦁ zadržuje až 99 % UV záření
⦁ odolné proti oděru a poškrábání
⦁ zdravotně nezávadné

Privátní a speciální fólie

Nebaví vás neustálé pohledy sousedů i náhodných kolemjdoucích kolem vašich oken v přízemí? Záclony i žaluzie vás sice před jejich zraky skryjí, ale neustále zatemnění má i své nevýhody. Pořiďte si tyto speciální fólie, které zabrání zvědavcům koukat a přitom se vám do pokoje dostane maximum sluníčka. Vybrat se dá ze široké barevné škály, např. světle modrá + vzory proužky, čtverečky a u některých si můžete nechat natisknout vlastní vzor. Fólie se tak hodí i do kanceláří i veřených budov.

folie na oknoVýhody:
⦁ dostatečné soukromí
⦁ částečná nebo úplná neprůhlednost
⦁ několik odstínů a barev (bílá, bronzová, stříbrná, černá…)
⦁ snižuje riziko poranění střepy při rozbití
⦁ zadržuje až 98 % UV záření
⦁ odolné proti oděru a poškrábání
⦁ zdravotně nezávadné

Chcete si pořídit některé z fólií? V nabídce firmy Atrefo Folie-ochranne  najdete všechny výše uvedené typy. Potřebujete-li poradit nebo pomoci vybrat vhodnou fólii, můžete jim napsat klidně hned. Firma má letité zkušenosti i profesionální jednání, což mohou potvrdit spokojení zákazníci. Uvažujete ještě nad pořízením nových oken? V tom případě se neváhejte obrátit na společnost Svět oken. Tradici a nejvyšší kvalitu mají doslova v krvi a rádi vám nejen nezávazně poradí, ale pomohou vám vybrat i ty nejlepší okna.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno