Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Půdní byty v Praze nabízejí komfort

Půdní byty v Praze nabízejí komfort

půdní byty

Pro někoho prostor k uskladnění věcí, pro jiného ideální místo k vytvoření domova. Půdní byty představují jedinečný druhy bydlení. Ojedinělost a originalita zde vedou. Nepodceňujte půdní prostory a snažte se z nich zařídit dokonalé hnízdečko. Staré věci, starožitnosti, stroje a jiné nepotřebné věci patří do bazaru anebo kontejneru.

Oceníte jejich všestrannost

Do půdních bytů se ihned zamilujete. Zprvu nepropracovaný prostor se spoustou dodělávek se stane azylem zamilovaných. Rodiny s dětmi budou nadšeny s praktického sestavení, pěkného vzhledu trámů a dispozice. Ruku na srdce, spousta lidí sní o půdním bytu. Není se čemu divit. Jeho design a útulnost vytváří symboly spokojenosti a svobody.

Pronájem anebo koupě půdního bytu

Hlavní město Praha nabízí pestrou škálu půdních bytů, ať už k pronájmu či koupi. Výhodou pronajatých domů je i vybavení, tedy stěhování bez starostí. Koupě bytu je jistě náročnější záležitostí, ale bydlení ve svém nic nenahradí. Za přestavbami tohoto typu domova stojí většinou povedené projekty developerů. Podíleli se na nich bytoví designéři a známí architekti. Jistěže jsou k dostání v různých cenových hladinách, velikostech i designech.

Postavte si vlastní podkrovní byt

Většina mladých lidí se nehrne do pronájmů, touží po vlastním bydlení. Stůjte u zrodu výstavby od samého začátku a prohlédněte si nabídky developerů. Od samého startu si budete určovat použité druhy materiálů, velikost i design bytu, zasahovat do vnitřního vybavení. Stavební práce a slovo architekta budete moci ovlivnit. Žádné starosti, jednoduše se nastěhujete do nového podkrovního bytu bez stresu a rozčilování.

Výhody a nevýhody

Mezi zásadní výhody podkrovního bydlení patří překrásný výhled ve dne v noci. Vzhledem k tomu, že je byt zasazen do nejvyššího patra, je snadnější na vytápění. Je nejvíce prosluněný a lze si ho zařídit originálním způsobem. Nevýhodou je vysoká teplota v letních měsících, hluk při dešti, možná plíseň na zdech a těžší výběr nábytku a vybavení. Nestandardní prostor pomůže doladit bytový architekt. Negativem jsou i nekonečně dlouhé schody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky