půdní byty

Pro někoho prostor k uskladnění věcí, pro jiného ideální místo k vytvoření domova. Půdní byty představují jedinečný druhy bydlení. Ojedinělost a originalita zde vedou. Nepodceňujte půdní prostory a snažte se z nich zařídit dokonalé hnízdečko. Staré věci, starožitnosti, stroje a jiné nepotřebné věci patří do bazaru anebo kontejneru.

Oceníte jejich všestrannost

Do půdních bytů se ihned zamilujete. Zprvu nepropracovaný prostor se spoustou dodělávek se stane azylem zamilovaných. Rodiny s dětmi budou nadšeny s praktického sestavení, pěkného vzhledu trámů a dispozice. Ruku na srdce, spousta lidí sní o půdním bytu. Není se čemu divit. Jeho design a útulnost vytváří symboly spokojenosti a svobody.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Pronájem anebo koupě půdního bytu

Hlavní město Praha nabízí pestrou škálu půdních bytů, ať už k pronájmu či koupi. Výhodou pronajatých domů je i vybavení, tedy stěhování bez starostí. Koupě bytu je jistě náročnější záležitostí, ale bydlení ve svém nic nenahradí. Za přestavbami tohoto typu domova stojí většinou povedené projekty developerů. Podíleli se na nich bytoví designéři a známí architekti. Jistěže jsou k dostání v různých cenových hladinách, velikostech i designech.

Postavte si vlastní podkrovní byt

Většina mladých lidí se nehrne do pronájmů, touží po vlastním bydlení. Stůjte u zrodu výstavby od samého začátku a prohlédněte si nabídky developerů. Od samého startu si budete určovat použité druhy materiálů, velikost i design bytu, zasahovat do vnitřního vybavení. Stavební práce a slovo architekta budete moci ovlivnit. Žádné starosti, jednoduše se nastěhujete do nového podkrovního bytu bez stresu a rozčilování.

Výhody a nevýhody

Mezi zásadní výhody podkrovního bydlení patří překrásný výhled ve dne v noci. Vzhledem k tomu, že je byt zasazen do nejvyššího patra, je snadnější na vytápění. Je nejvíce prosluněný a lze si ho zařídit originálním způsobem. Nevýhodou je vysoká teplota v letních měsících, hluk při dešti, možná plíseň na zdech a těžší výběr nábytku a vybavení. Nestandardní prostor pomůže doladit bytový architekt. Negativem jsou i nekonečně dlouhé schody.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno