Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Okna, dveře / Stavba / Potřebujete nové interiérové dveře a zárubně? Vyzkoušejte SOLODOOR

Potřebujete nové interiérové dveře a zárubně? Vyzkoušejte SOLODOOR

dveře solodoor

Rekonstrukce bytu je často velmi zdlouhavá, málokterému majiteli tak v hlavě nevyvstane otázka, jak si ušetřit práci a zároveň nesnížit kvalitu jejího výsledku. Interiérové dveře patří mezi středobody vašich místností, je tak samozřejmé, že si na nich chcete nechat záležet. Musí ladit s ostatními prvky v interiéru a zároveň by měly být z dostatečně kvalitního materiálu, aby vydržely co nejdéle jako nové.
Zajímáte-li se tak o dveře a zárubně té nejvyšší kvality, profesionální odborný přístup a velké spektrum možností výběru, měli byste svou pozornost zaměřit na produktovou nabídku tradiční české společnosti SOLODOOR, která na tuzemském trhu působí již od roku 1997.

dveře solodoorKlasické či posuvné dveře?

V široké nabídce firmy SOLODOOR najdete jak klasické dveře, tak stále oblíbenější posuvné nebo se speciální úpravou. Vaše dveře mohou být designovou perlou, která oživí celý interiér.
Pokud neholdujete obyčejným dřevěným dveřím, pak jsou právě vám určeny dveře prosklené, skleněné nebo v různých barevných kombinacích. Dbáte-li na svou bezpečnost, můžete využít nabídky speciálních protipožárních dveří. Soukromí zase zajistí dveře protihlukové.

 

Nejistota ohledně vzhledu dveří? Pomohou vizualizace

Pokud si nejste jistí, zda vybrané dveře zapadnou do zamýšleného designu vašeho nového interiéru, můžete využít nástroj vizualizací dveří. Jednoduše zvolíte u vybraných dveří parametry dle vašich požadavků a vizualizace vám ukáží, jak budou dveře vypadat ve vašem zrekonstruovaném bytě.
V případě, že si výběrem dveří stále nejste jistí, obraťte se na profesionální odborníky ze společnosti SOLODOOR, kteří vám nabídnou poradenský servis a usnadní vaši cestu za vysněným interiérem.

logo solodoor.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

2 komentáře

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Pingback

  • Pingback

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky