luxusní byty v Praze

Bydlet v Praze na prestižní adrese, uprostřed historických architektonických skvostů Starého města, nemusí být nedosažitelným snem. Každý člověk samozřejmě touží po něčem jiném. Někdo velebí životu v přírodě, daleko od městského ruchu, jiný chce být naopak ve středu všeho dění a mít na dosah všechny vymoženosti městského života.

Pokud se snoubí moderní prvky bydlení s historií, může se jednat o lákavou možnost, jak žít plnohodnotný život v historické části města, nabízející nespočet kulturních zážitků.

Bydlení v Praze

Jednou z takových skutečně prestižních adres je Praha 1, Jilská 2. Stojí zde přepychová budova, která má bohatou historii. Mimo jiné zde sídlil Max Brod, významný pražský židovský, německy píšící spisovatel, překladatel a hudební skladatel. Zasloužil se o publikování literární pozůstalosti Franze Kafky a významnou měrou přispěl k jeho celosvětové proslulosti. Sám Franz Kafka se v této budově zasnoubil. V těsné blízkosti této nádherně zrenovované budovy je celá řada nejvýznamnějších památek historického centra Prahy, které obdivují turisté z celého světa. Mnozí sem jezdí za poznáváním věhlasných pamětihodností z dalekých zemí, a vy je můžete mít na očích neustále, pokud zvolíte toto luxusní bydlení. Stačí vyjít z domova a po několika krocích jste na Karlově mostě, u Národního divadla, u Betlémské kaple, v Josefově a u dalších pokladů Zlaté Prahy. Nikde jinde není na tak malém prostoru soustředěno tolik galerií a výstavních sálů nabízejících prvotřídní umění.
Bezpočet kulturních možností, hlavně divadelních představení v mnoha divadlech v blízkém okolí dává možnost zajít do některého divadla, která jsou většinou na dosah pěší procházkou. Po představení si můžete zajít do některé luxusní restaurace, kterých je kolem celá řada. Stejně tak ale i typických pražských hospod a hospůdek, vináren či kaváren. Kdo by neznal proslulou kavárnu Slavia naproti Národnímu divadlu, o pár kroků dál oblíbenou restauraci U Fleků, kde je pro velký zájem potřeba si místo rezervovat, nebo „Hrabalovu“ hospodu U Tygra.
To vše a k tomu luxusní zboží, kterým překypují obchody soustředěné do Pařížské ulice, která si vysloužila přídomek nejbohatší ulice v Praze.

Adresa Jilská 2

V historické budově na prestižní adrese v Praze 1, Jilská 2 byl dokončen projekt chytrého bydlení. Je zde celkem 15 přepychových exkluzivních bytů, které snesou nejpřísnější měřítka i těch nejnáročnějších zájemců. Byty jsou již ve standardu vybaveny systémem domácí automatizace, kterým jsou propojeny nejmodernější technické vymoženosti a nádherná neorenesanční architektura.
Při rozhodování o bydlení jsou pro většinu lidí nejdůležitějšími faktory cena a lokalita. V poslední době se k tomu přidal požadavek, aby nemovitosti byly energeticky úsporné, šetrné k životnímu prostředí, kvalitně zabezpečené a splňovaly přísné nároky na moderní bydlení odpovídající počátku třetího tisíciletí. Společným jmenovatelem uvedených parametrů je chytré bydlení, nebo také domácí automatizace, což projekt Jilská 2 beze zbytku splňuje.

Když k tomu připočtete všechny výhody, které poskytuje historické centrum Prahy, včetně nádherných výhledů z oken či teras jednotlivých bytů, není v Praze luxusnějšího bydlení.
K tomu je třeba přičíst jedinečnou, kouzelnou atmosféru historické budovy, precizní zpracování všech detailů za pomoci prvotřídních materiálů. To vše spolu s moderními technologiemi vytváří z bydlení na Jilská 2 jedinečné exkluzivní místo pro život, nebo také tu nejvhodnější investici do budoucna. Mnozí investoři si Prahu oblíbili jako lukrativní lokalitu a jelikož se historická část Prahy nikdy nezmění, může se takováto investice v budoucnu ještě více zhodnotit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno