reference unoal

Soukromí svého domova a zastínění oken, zejména po setmění, kdy je potřeba v domě svítit, si každý chrání jiným způsobem.

Vedle závěsů či žaluzií jsou stále oblíbené látkové interiérové rolety.

Jsou cenově dostupné a vybírat si můžete ze široké palety designů, vzorů i barev.

Látkové rolety na okna

Rolety fungují tak, že se navíjejí na hřídel. Látkové rolety na okna existují i v provedení, kdy jsou rolety skryty v kazetě. Výrobci neustále vyvíjejí nové druhy látkových rolet, používají nové materiály a vymýšlejí stále nové vzory a barevné odstíny, takže si můžete pořídit různé rolety do každé místnosti.

Velice elegantním doplňkem interiéru může být například látková roleta Rollite, která díky bočním vodícím lištám zajišťuje dokonalé zastínění a zatemnění. Roluje se do oblého krycího profilu z eloxovaného hliníku.

Roleta na křídlo okna

Mezi vůbec neoblíbenější patří roleta na křídlo okna. Jedná se o skvělé zastínění oken vynikající jednoduchou montáží na křídlo okna bez nutnosti jakéhokoliv vrtání, díky čemuž neztratíte záruku na plastová okna. Rolety na křídlo oken mají atraktivní vzhled, a velký výběr designů a odstínů látek vám umožní vybavit si interiér podle vlastních představ. Ovládají se řetízkovým mechanismem, který lze umístit vpravo či vlevo.

Roleta do střešního okna

Zastínit nebo úplně zatemnit si však díky roletám můžete i střešní okno. Roleta do střešního okna je velice atraktivním doplňkem interiéru, který má šikmý strop a v něm střešní okno. Pokud chcete mít naprosté soukromí a zakrýt i střešní okno, můžete si pořídit například kvalitní a designově skvěle provedenou interiérovou roletu R-Lite, které lze použít pro všechny typy střešních oken.

Dokonalé zastínění i po stranách je dosaženo pomocí vodících lišt pro rolety. Aby bylo zastínění či zatemnění skutečně dokonalé, musíte před zakoupením rolety do střešního okna měřit na vrcholu rámu okenního křídla, nikoliv u skleněné plochy. Manipulace s roletou je velice snadná díky ovládací tyči, se kterou dosáhnete i na střešní okna umístěná ve vyšších polohách.

PARTNER: logo unoal.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: unoal.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno