Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Látkové rolety a rozdíl budete znát

Látkové rolety a rozdíl budete znát

reference unoal

Soukromí svého domova a zastínění oken, zejména po setmění, kdy je potřeba v domě svítit, si každý chrání jiným způsobem.

Vedle závěsů či žaluzií jsou stále oblíbené látkové interiérové rolety.

Jsou cenově dostupné a vybírat si můžete ze široké palety designů, vzorů i barev.

Látkové rolety na okna

Rolety fungují tak, že se navíjejí na hřídel. Látkové rolety na okna existují i v provedení, kdy jsou rolety skryty v kazetě. Výrobci neustále vyvíjejí nové druhy látkových rolet, používají nové materiály a vymýšlejí stále nové vzory a barevné odstíny, takže si můžete pořídit různé rolety do každé místnosti.

Velice elegantním doplňkem interiéru může být například látková roleta Rollite, která díky bočním vodícím lištám zajišťuje dokonalé zastínění a zatemnění. Roluje se do oblého krycího profilu z eloxovaného hliníku.

Roleta na křídlo okna

Mezi vůbec neoblíbenější patří roleta na křídlo okna. Jedná se o skvělé zastínění oken vynikající jednoduchou montáží na křídlo okna bez nutnosti jakéhokoliv vrtání, díky čemuž neztratíte záruku na plastová okna. Rolety na křídlo oken mají atraktivní vzhled, a velký výběr designů a odstínů látek vám umožní vybavit si interiér podle vlastních představ. Ovládají se řetízkovým mechanismem, který lze umístit vpravo či vlevo.

Roleta do střešního okna

Zastínit nebo úplně zatemnit si však díky roletám můžete i střešní okno. Roleta do střešního okna je velice atraktivním doplňkem interiéru, který má šikmý strop a v něm střešní okno. Pokud chcete mít naprosté soukromí a zakrýt i střešní okno, můžete si pořídit například kvalitní a designově skvěle provedenou interiérovou roletu R-Lite, které lze použít pro všechny typy střešních oken.

Dokonalé zastínění i po stranách je dosaženo pomocí vodících lišt pro rolety. Aby bylo zastínění či zatemnění skutečně dokonalé, musíte před zakoupením rolety do střešního okna měřit na vrcholu rámu okenního křídla, nikoliv u skleněné plochy. Manipulace s roletou je velice snadná díky ovládací tyči, se kterou dosáhnete i na střešní okna umístěná ve vyšších polohách.

PARTNER: logo unoal.cz

Foto: unoal.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby