aa
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / Vybavení ložnice pro klidný spánek

Vybavení ložnice pro klidný spánek

ložnice nábytek

Pokud si zařizujete nový dům nebo byt, tak se vám v současné době nabízí nesrovnatelně větší výběr nábytku a dalších doplňků, než býval ještě před pár lety.

Například ložnici si dnes můžete vybavit podle vlastního uvážení a představ.

Do ložnice si můžete vybrat kompletně celé vybavení, nebo třeba jen obměnit část nábytku.

Variabilní ložnicové sestavy

Například variabilní ložnicové sestavy vám umožní sestavit si ložnicový nábytek z volitelných sestav nábytku a uspořádat si ložnici podle svého vkusu i podle velikosti daného prostoru. Ze své ložnice si tak můžete vytvořit interiér, který bude moderní a zároveň i útulný. Pomůže vám k tomu právě variabilně volitelné ložnicové sestavy.

Na výběr je celá řada nejrůznějších šatních skříní, které jsou buď jako samostatné kusy nábytku, nebo zabudované s posuvnými dveřmi, které vám nezaberou žádné místo a velice usnadní manipulaci s otevírám skříňových dveří.

Zrovna tak je obrovský výběr nejrůznějších komod, postelí, nočních stolků nebo dalších doplňků nábytku v nejrůznějších designech, tvarech, velikostech a barvách. Výhodou variabilních ložnicových sestav je možnost výběru různých rozměrů i stylových provedení, která budou odpovídat charakteru vašeho interiéru.

Šatní skříně do ložnice

Ložnicových šatních skříní je skutečně pestrá paleta výběru. Elegantní šatní skříně do ložnice jsou vyráběny z různých materiálů, převážně v napodobeninách dřeva a s posuvnými dveřmi. Toto řešení je velice užitečné a praktické zejména v menších prostorách, neboť nepotřebujete prostor pro otevírání klasických dveřních křídel.

Výhodou je, že kvalitní skříň můžete umístit nejen do ložnice, ale i do pokoje pro hosty, do předsíně, nebo i do dětského pokoje. Úložný prostor šatních skříní poskytuje dostatek prostoru s různě řešenými policemi a držáky na ramínka. Vybrat si můžete i skříně se zrcadly, která jsou umístěna buď na vnitřní straně křídlových dveří, nebo tvoří jednu, případně i obě části posuvných dveří.

PARTNER: logo nabytek-elegance.cz

Foto: nabytek-elegance.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení