kanceláře flora
zdroj foto: scottweber.cz

V Praze se nachází další luxusní kancelářské centrum, v němž si i vy můžete pronajmout komplexně zařízené kanceláře dle vašich potřeb. 36 plně vybavených kanceláří pronajímá firma Scott & Weber, a to přímo Atriu Flora, jež se nachází na pražských Královských Vinohradech. Za výhodnou cenu si můžete pronajmout kancelář splňující kritéria pro ty nejnáročnější zájemce.

Vynikající firemní adresa

Prestiž každého podnikatelského subjektu se odvíjí i od adresy zvučného jména. Pražské Vinohrady a konkrétně Atrium Flora jsou pro prestižní sídlo společnosti jako stvořené. Celý komplex je situován v blízkosti historického centra hlavního města. Samozřejmostí jsou i podzemní garáže, jež pojmou celkem 750 vozů. Do kancelářské budovy můžete pohodlně přijít také přímo ze zastávky metra Flora. Spolehnout se budete moci i na kompletní vybavení, internetové připojení, profesionální recepci, úklidové služby a další záležitosti, jež dnes k nejmodernějším kancelářím patří.

Jedinečný styl

Moderní sídlo firmy Praha 3 nabízí v této podobě včetně naprosto jedinečné luxusní terasy. V České republice se jedná o zcela unikátní záležitost. Adam Zvada, zakladatel společnosti Scott & Weber, hovoří o tom, že kombinace nákupních pasáží Atria Flóra, prostorné terasy a kancelářských prostor je optimální. Samotná terasa dá vašemu podnikání punc přepychu a dokáže oslnit obchodní partnery. Ostatně právě proto si zde pronájem kanceláří zvolily mnohé světoznámé firmy. Jmenovat bychom mohli například společnosti jako Danone, Reckitt Benckiser, ExxonMobil, Thomas Cook a mnohé další.

Sídlo pro velké i malé firmy

Celkem 36 kompletně vybavených kanceláří, 3 zasedací místnosti, relaxační zóny a v neposlední řadě i meeting pointy jsou určeny jak pro začínající společnosti a start-upy, tak i pro velké firmy a podnikatele se spoustou zkušeností. Pronájem kanceláří Praha 3 lze realizovat na různé dlouhou dobu. Centrum se právě otvírá, tak máte jedinečnou šanci získat skvělé prostory i vy.

[hana-code-insert name=’google‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno