veletrh for arch 2016

V pořadí sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech, bude mít letos velmi bohatý a nabitý program. Poprvé se na něm představí různá denní témata včetně tematických odborných konferencí a specializovaných poraden.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností zaměřeným na podporu oboru stavebnictví jako celku. Důkazem toho jsou projekty Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, soutěž mladých architektů Young Architect Award (YAA) nebo cena Architekt roku. Vrcholem sezóny je pak veletrh samotný, který se i letos uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20.–24. září.

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata pokrývající významné trendy moderního stavebnictví. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročností budov a koncepcí větrání, s otázkami podpory odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům“ a stavbami svépomocí, včetně specifických pracovních postupů. Zároveň také bude k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, ve kterém odborníci v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc. Další zajímavým bodem programu bude čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS, v jehož průběhu budou moci podnikatelé, působící v oblastech konstrukčních a stavebních činností, automatizace pro průmysl i domácnosti a modernizace objektů, včetně rekonstrukce památek, získat nové kontakty na evropském trhu a navázat partnerství se zahraničními společnostmi.

Součástí veletrhu FOR ARCH bude i doprovodný program portálu ESTAV.cz. Na přednáškách odborníků z praxe se dozvíte, jak poznat, zda dům trpí poruchou hydroizolace nebo zatékáním, případně, rozpoznat kvalitně provedenou rekonstrukci bytu. Právnička následně poradí, jak postupovat při kontrole kupní smlouvy na nemovitost a finanční poradci vám vysvětlí, jak získat peníze na koupi vlastního pozemku, domu či bytu.

[irp]

Po celou dobu veletrhu si budou moci návštěvníci v hale číslo 3 prohlédnout expozice firmy SULKO nabízející ucelený systém řešení otvorových výplní, dveří a oken i pro náročné zákazníky. Seznámí se s výrobcem stínicí techniky a technologickým lídrem oboru firmou ISOTRA a budou si moci prohlédnout nabídku plotových systémů firmy Pilecký. Nebude chybět ani přední výrobce vrat, dveří, zárubní a pohonů – společnost Hörmann. Hala číslo 5 pak bude mít připravené expozice firmy ESCO, jednoho z největších výrobců masivních a třívrstvých dřevěných podlah v Evropě, představí se zde největší a nejstarší výrobce dveří v Česku, firma Sapeli, a zkrátka nepřijdou ani zájemci o interiérová řešení, která nabízí mezinárodní společnost Admonter.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno