čakovický park

Ideální rodinné bydlení, to je Čakovický park.  V severní části Prahy, v městské části Praha-Čakovice, roste bytový komplex novostaveb Čakovický park.

Už jen poloha komplexu dává napovědět, že se jedná o opravdu výjimečné a poklidné bydlení s ideální rovnováhou mezi životem v rušné Praze a poklidným rodinným životem v přírodě. 7 menších bytových domů včetně nových komunikací se rozkládá v zeleni vedle historického parku s jezírky, rybníky a vzrostlými stromy.

Díky spolupráci s renomovanými designéry jsou nové byty dokonale promyšlené s vhodně zvolenými místy pro úložné prostory. Chytře rozvržené jsou i jednotlivé místnosti, ať už orientací na světové strany, předpokladem místa pro zařizovací předměty či velikostí jako takovou. Developerská společnost, která vystavěla nové bytové domy, vycházela zejména ze svých dlouholetých zkušeností a zároveň kladla důraz na moderní ráz a ekologický přístup k bydlení.

U vybraných bytů je možná flexibilní změna vnitřní dispozice, což nebývá pro nové byty v Praze obvyklé. Aby byty dokonale zapadly do okolního prostředí, je do projektu začleněno co nejvíce přírodních stavebních materiálů.

V blízkosti nově vybudovaného bytového komplexu se nachází cyklistické a naučné stezky i venkovní koupaliště. Sportovně relaxační centrum je vzdáleno přibližně 5 minut chůze od areálu.

Při přípravě developerského projektu a samotné výstavbě nových bytových domů v Praze bylo myšleno na rodiny s malými dětmi, a proto byla v projektu Čakovický park vystavěna mateřská školka. Další mateřská školka je v městské části Čakovice (v plánu je stavba další MŠ), stejně jako mnoho zájmových kroužků pro děti různých věkových skupin. Dále se zde nachází základní škola, gymnázium, umělecká škola i SOU se zaměřením na gastronomii.

Už jen to dává znamení, že developer novostaveb myslel především na rodiny s dětmi. Zastávka autobusu se nachází přímo u zástavby nových bytových domů a pohodlná cesta do centra Prahy tak trvá jen několik minut. Na metro C – Letňany 10 minut, metro B – Vysočanská 20 minut.

V této chvíli se stavba projektu nachází ve své druhé fázi, kdy se staví nové bytové domy “Lilie“ a “Mateřídouška“. Celý komplex novostaveb v Praze bude dokončen na jaře 2014.

Mimořádnost tohoto projektu byla již dvakrát (v letech 2011 a 2012) ztvrzena oceněním pro absolutního vítěze v anketě Realitní projekt roku. Více o projektu Čakovický park se dozvíte na www.cakovickypark.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno