kimmidol panenky

Než vyroste dívka z dětských střevíčků, znamená pro ni její panenka celý svět. Také v dospělejším věku mívají tyto figurky a hračky své čestné místo v domácnostech, třeba jako dekorativní doplněk přinášející vzpomínky na dětství.  

A navíc krásná panenka je vždy originální dárek, i když jej chcete věnovat dospělé ženě.

Vítejte ve světě elegantních kokeshi panenek

Skvělým nápadem, který bude pro obdarovanou příjemným překvapením, je koupě kokeshi panenky z unikátní dárkové a sběratelské edice. Elegantní a dárkový předmět v podobě tradiční japonské panenky pořídíte za příznivé ceny v internetovém prodeji na webu Kimmidoll.cz. Navštívíte-li tento vskutku zajímavý e-shop s netradičním sortimentem zboží, můžete si zde vybrat báječný a nevšední dárek pro své přátele či blízké.

Panenka kimmidollDotek východní kultury

Cizí a vzdálené kraje pro nás stále znamenají velkou neznámou a výborné je, že také pomocí různých doplňků si je lze přiblížit. A právě dlouholeté nadšení z půvabných a křehkých dárkových předmětů východní kultury podnítilo vznik jedinečné značky Kimmidoll. Pod touto renomovanou značkou se ve více než padesáti zemích světa prodávají jak oblíbené kokeshi panenky, tak i jiné dekorační předměty a módní doplňky.

 

Pro nadšené sběratele

Zavítáte-li do specializovaného e-shopu, naleznete v něm sběratelské panenky přehledně roztříděné v několika kolekcích. Vybírat zákazníci mohou v mini nebo maxi kolekci, a k dispozici je také unikátní kolekce Limited Edition. Zahrnuje kokeshi panenky ozdobené nádhernými Swarovski krystaly, a to v luxusním dárkovém balení. Za takovýto originální dárek se už rozhodně stydět nemusíte. Objednávat můžete také atraktivní dárkové předměty, jako třeba přívěsek na klíče v podobě něžné japonské panenky nebo dárková mýdla. Díky značce Kimmidoll mohou zákazníci dopřát radost z milého dárku i sami sobě. A přímo rájem je internetová prodejna pro všechny sběratelky exotických panenek.

PARTNER: logo malé obchůdky

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno