odvlhčovač

Pandemie koronaviru s sebou přináší mnoho změn. Jedna z nich je i skutečnost, že si mnohem bedlivěji hlídáme, jaký vzduch vlastně dýcháme. Platí to o vzduchu v kancelářích, kde se v uplynulých měsících často upravovaly klimatizace, aby nepodporovaly šíření virů, na procházce, v hromadné dopravě, ale i o vzduchu, který dýcháme doma. Tomu domácímu jsme navíc vystaveni nejvíce. I vzduch u vás doma však může být opravdu zdravý.

Přístroje umí všechno

Naštěstí v dnešní době existují cenově dostupné přístroje, které si poradí s každým problémem. Řada českých domácností řeší potíže s nadměrnou vlhkostí, která podporuje množení bakterií, plísní i mykóz. Řešení je jednoduché, stačí do domácnosti pořídit dostatečně výkonný odvlhčovač a umístit ho na správné místo, obvykle ke zdroji vlhkosti. Údržba a obsluha odvlhčovačů už je dnes naštěstí jednoduchá.

Abyste nedýchali nečistoty, je dobré zamyslet se nad vhodnou filtrací. HEPA filtr vyvinula už před více než půlstoletím americká armáda a od té doby se skvěle osvědčil v mnoha typech náročných podmínek. Stejnou technologii, která chrání vojáky před chemickými i biologickými útoky, můžete mít i doma. Běžně prodávané filtry se od těch vojenských příliš neliší a ochrání vás úplně stejně.

odvlhčovač

Pokud máte potíže spíše s bakteriemi, viry a houbovými sporami, možná dáte přednost biocidním filtrům. V tomto případě vám skvěle poslouží uhlíkový filtr, který využívá známých vlastností bioaktivního uhlí. Jde o zdravotně nezávadnou filtraci, která je vysoce účinná, a přesto šetrná vůči životnímu prostředí.

K úplné dokonalosti vzduchu ve vaší domácnosti po využití výše uvedených filtrů chybí už jen maličkost, ionizátor. Ionizace vzduchu zajistí, že vám doma bude příjemně. Zlepší také váš spánek, soustředěnost a podpoří rekonvalescenci. Ionizátory kromě toho neutralizují nepříjemné odéry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno