koupelna

Přestože je na trhu nepřeberné množství produktů, jejich druhů, typů a barev, vybavit koupelnu nemusí být nikterak těžké. A to i v případě, že váš rozpočet není neomezený. Právě pestrost nabídky zaručí, že každý najde přesně to, co potřebuje. Mějte na paměti, že v koupelně vám hlavně musí být příjemně, a tomu svůj výběr přizpůsobte.

V jednotném duchu

Staletími osvědčený přístup říká, že jednotlivé věci by k sobě v interiéru měly ladit. Tuhle poučku je dobré si vzít k srdci zejména, když budete vybírat nový koupelnový nábytek. Ten se obvykle skládá z jedné větší dominantní skříňky umístěné nad či pod umyvadlem a několika poliček či menších skříněk. Nábytek by měl být snadno omyvatelný a vzhledem k designu většiny českých koupelen raději laděný do světlých tónů.

Hlavní dominantou je skříňka, o niž jsme mluvili v předchozím odstavci. Koupelnová skříňka se zapuštěným umyvadlem je skvělou variantou do menších koupelen, protože efektivně nakládá s prostorem. Závěsná skříňka na zeď pro změnu dodá koupelně pocit vzdušnosti, vyžaduje však více místa. Podobně je tomu například u sprchových koutů a van – vany vypadají honosněji, ale jsou prostorově náročné. Nábytek tedy obecně volte s přihlédnutím k dispozicím vaší koupelny.

koupelna

Nebo naopak zcela odlišné kusy

Moderní trendy dovolují doplňky míchat netradičním způsobem, který znáte třeba ze zapadlých pařížských kavárniček. Vaše koupelnové doplňky, jako jsou věšáky na ručníky, dávkovače na mýdlo, stojany na zubní kartáčky a další maličkosti mohou být lidově řečeno každý pes, jiná ves. Takový přístup ale klade větší důraz na váš vytříbený vkus a smysl pro detail.

Výsledek může být velmi osobitý a povedený, který vám budou přátele závidět. Ale také vám hrozí malá designová katastrofa, když se výběr nepovede. Pokud si tedy s vybavením své koupelny nejste jisti, raději volte doplňky v jednotném duchu, nejlépe ze stejné série.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno