byty Praha

Ty tam jsou doby žižkaperku, kde se scházela pracující třída, stávkující v časech Nedobylů a Bornů za lepší časy a sociální jistoty proti svým vykořisťovatelům. Nenávratně pryč jsou i dělnické kolonie, které z Žižkova dělaly outsidera v porovnání s honosným centrem Prahy 19. století. Dnes je vše jinak. Žižkov žije a má před sebou velkou budoucnost!

Co se realit týče, Žižkov se stává vyhledávanou lukrativní adresou. Byty Praha 3  se v pomyslném žebříčku TOP bydlení řadí do nejvyšších příček. Moderní centrum s rezidenční a obchodní čtvrtí láká k bydlení singles manažery, seniory i rodiny s dětmi.

Vackov = zlatá střední cesta

Možností, kam se v Praze přestěhovat, jen nespočet. Jedni dávají přednost historickému jádru, druzí chtějí bydlet na periferii. Ti, kteří volí „zlatou střední cestu“, mají lehké počty. Rovnice mezi PRO a PROTI má jediný možný výsledek: bydlení na Vackově přináší jenom samá pozitiva: místo s dostatkem zeleně a veškerá občanská vybavenost dělá z rezidence místo, kde se střetává klid a tepajícím velkoměstem, což dotváří genius loci celé čtvrti.

byty Vackov Praha

Moderní bydlení s dostatkem soukromí

V lokalitě roste pět architektonicky zajímavých domů s 347 byty o velikosti 1 až 5 + kk. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha a přísun denního světla.  Příjemným bonusem jsou předzahrádky, lodžie, balkony a střešní terasy, které plně korespondují s členitostí a asymetrií, kterou projektanti zvolili.

Byty v Praze na Žižkově jsou koncipovány v maximálně dvanáctiposchoďových budovách, které nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale působí jako realitní „oáza“ v poušti. Domy působí vkusně a koncepčně, neruší svým designem krajinný ráz a splňují všechny požadavky na moderní plnohodnotný život.

Výhodná koupě

Developeři neponechali nic náhodě, ani co se financování týče. Pro klienty projektu bydlení na Vackově připravili zvýhodněné podmínky hypotéky. Garantují nejnižší dosažitelné úrokové sazby a nulové administrativní náklady. Vybrat nový byt nebylo nikdy snazší. Vyhlédnout a zkalkulovat si ten svůj může zájemce formou on-line prezentace ještě dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno