Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Obývací pokoj / Zařízení obývacího pokoje nemusí být nudné

Zařízení obývacího pokoje nemusí být nudné

nábytek do obývacího pokoje

Máte pocit, že je váš obývací pokoj příliš obyčejný? Cítíte se v něm sice dobře, ale něco mu prostě chybí? Když přijdete na návštěvu ke svým známým, přemýšlíte nad tím, kde berou inspiraci při zařizování bytu? Obývací pokoj, to není jen elegantní nábytek, bohaté dekorace, pěkně vymalované stěny a krb.

Ať se vám tu dobře žije

Dnešní kamenné obchody a e-shopy nabízejí nepřeberné množství nábytku do obývacího pokoje, ale mělo by se začít úplně jinak. Lidé si často koupí to, co se jim líbí, ale zapomínají na harmonii v místnosti. Zbrklá rozhodnutí mají na svědomí přeplácaný prostor, kde k sobě prostě nic neladí. Předtím než se pustíte do pořizování nábytku do obývacího pokoje, měli byste pečlivě uvážit, jak ho zařídíte. Kde chybí fantazie a parádní nápady, pomohou rady zkušeného bytového designéra.

Co vám nesmí chybět?

Jaký nábytek do obývacího pokoje musíte mít za každou cenu? Neměli byste podcenit výběr sedací soupravy, obývací stěny, konferenčního stolku a příjemného osvětlení. Přívětivou atmosféru zajistí například obrazy na stěnách, fototapety, květiny, sošky a jiná stylová výzdoba. Nic nesmí být přeplácané a neharmonické. Pokud už chcete vměstnat do obývacího pokoje sice stylů, rozdělte ho na systematické části.

Rohové sedací soupravy vedou

V panelákových bytech není tolik místa, proto se zde osvědčila rohová sedací souprava. Větší pokoje si ji zaslouží také, je praktická a důmyslná. Mnoho rodin si oblíbilo rozkládací sedací soupravy anebo modely s velkým úložným prostorem, který se vždy hodí. Klíčovou složkou této místnosti je obývací stěna, která slouží nejen jako úložný prostor, ale má i dekorativní funkci. Obývací stěny a rohové sedací soupravy z e-shopu Divanti padnou do oka lidem všech věkových kategorií. Nábytek do obývacího pokoje zde pořídíte v elegantním, klasickém i extravagantním stylu za vynikající ceny!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby