ložní prostěradla

Být atypický většinou znamená, že člověk chce ukázat svůj originální styl či to, že potřebuje zvláštní podmínky pro to, aby byl spokojený. Ať tak či tak, v mnoha případech znamená, že „být atypický“ s sebou přináší problémy. Obchody se zaměřují na většinovou nabídku, takže je třeba složitě hledat, než najdete výrobce, který uspokojí vaše odlišné potřeby. I taková banalita, jako je výběr prostěradla, by v případě nestandardních rozměrů znamenala problém. Naštěstí je tomu právě naopak. Existuje jedno místo, které nenabízí jen klasiku o rozměrech 90 x 200 cm!

Nedělejte polovičaté řešení!

Někdy si pořídíte domů atypickou postel a ani o tom nemusíte vědět. Menší rozměry mají například dětské postele i manželské postele. Mnoho maminek řeší problém s nestandardním rozměrem matrace tak, že koupí prostěradlo standardní délky a buď ho přešije, nebo ho natáhne a délku přizpůsobí tím, že se ho snaží zastrčit. Řešení to sice je, ale efektivní rozhodně ne. Pokud prostěradlo nesedí přesně na rozměr matrace, shrnuje se, což je na obtíž. Napadlo vás to? Nedělejte to! Radši se podívejte na nabídku specializovaného e-shopu rodinnebaleni.cz, který má v nabídce hned několik prostěradel s atypickými rozměry.

V provedení jersey i froté

Na rodinnebaleni.cz seženete prostěradla 140 x 220 cm, prostěradla 200 x 220 cm, prostěradla 120 x 200 cm i prostěradla 160 x 200 cm a další. Hodí se na atypická jednolůžka i na manželské postele. K mání jsou v provedení jersey. Jedná se o velice jemnou tkaninu, která je na dotek mnohem příjemnější než bavlna, čímž zvyšuje komfort při spánku. Jersey je úžasný materiál, který se vyznačuje také skvělou prodyšností a současně vysokou absorpcí vody. Prostěradlo z jersey je navíc možné vypnout až o 25 % jeho původní velikosti! Jestliže máte rádi při spaní teplo, volte froté prostěradla, která jsou příjemně hřejivá a mají vysokou absorpční schopnost.

Jakou barvu?

I prostěradla atypických rozměrů jsou k dostání v celé škále atraktivních barev. Nemusíte si kupovat jen bílou klasiku. Pokud si pohrajete s designem, bude vaše postel vypadat stylově a každé usínání i probouzení budete mít zpříjemněno krásným podhledem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno