kanceláře v brně

Hledáte-li místo pro vaše podnikání, určitě je pro vás jedním z klíčů k rozhodnutí umístění vaší provozovny. Ideální umístění je zpravidla takové, kde se spojí vhodné prostory, výborné dopravní spojení či napojení a široké zázemí služeb pro klienty. Hledáte-li takové místo v Brně, je tu pro vás lokalita, která tohle všechno má – Technologický park VIENNA POINT.

Vynikající dopravní spojení

Technologický park VIENNA POINT stojí v blízkosti exitu 194A dálnice D1. Část dálnice v úseku Praha – Brno je součástí IV. panevropského koridoru Berlín/Norimberk – Praha – Bratislava – Budapešť – Constanța/Soluň/Istanbul. Svým umístěním tak park nabízí výborné dopravní napojení na dálnice D1 i D2.

Důležitým faktem pro vás může být i to, že v dojezdové vzdálenosti 10 km odsud se nachází mezinárodní letiště Brno-Tuřany, do centra města Brna se dostanete za 5 minut a stejně blízko je také Kampus Masarykovy univerzity. VIENNA POINT je navíc v přímém spojení se sítí městské hromadné dopravy města Brna.

Tato strategická poloha vám zpříjemní časté cestování a klientům naopak usnadní cestu k vám.

Vhodné prostory

Park se skládá z administrativních a technologických budov, které nabízejí celou řadu prostor vhodných k podnikání v různých oblastech: prostory kancelářské, technologické i laboratorní. Začínající podnikatelé mohou využít podnikatelský inkubátor. Usnadní začátky podnikání, které bývají zpravidla obdobím nejtěžším. Získaná podpora a související servis vedou ke snížení nákladů, což umožňuje firmám vykazovat vyšší zisky. Tento rozvoj má pozitivní následek – tvorbu nových pracovních míst a v konečném důsledku i rozvoj nejen těchto firem, ale celého regionu.

Velikost kanceláří i to, jak budou členěny, si určíte sami. Záleží jen na vašich představách a přáních. Na základě předchozí domluvy vám při úpravách dispozic zvoleného prostoru pronajímatel vyjde maximálně vstříc. Pronajímané kanceláře v Brně jsou totiž v rámci každého patra flexibilně dělitelné na jednotky od 100 m² do 1000 m² (přečtete si více o službách v Brně).

Laboratoře k pronájmu představují špičkovou infrastrukturu pro rozvoj vědecko-výzkumné činnosti. Jejich celková výměra je 2 000 m². K zajištění bezproblémového chodu tak specifických pracovišť, jakými jsou laboratoře, nabízí park odpovídající služby: non-stop kontrolu bezpečnostní služby, kamerový systém, recepci, výtahy a parkování s kapacitou 500 míst.

Park VIENNA POINT se rozkládá na ploše 4 ha. Technologické prostory k pronájmu jsou v areálu VIENNA POINT v přímém spojení s nezbytným administrativním zázemím a okolní infrastrukturou. Najdete zde prostory určené k mechatronice, kompletování, testování, výzkumu a vývoji.

Zázemí služeb v místě

V technologickém parku VIENNA POINT je zajištěno zázemí v podobě restaurace, kantýny, kavárny a sdílených konferenčních místností. Klienti mohou využívat centrálních služeb jako je recepce, bezpečnostní služba nebo úklid. K dispozici je více než 500 krytých i volných parkovacích míst v bezprostřední blízkosti budov.

Zdroj foto: viennapoint.cz

[hana-code-insert name=’google‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno