aa
Jste zde:  / Finance a pojištění / Hypotéky / NEJNOVĚJŠÍ / Zamyslete se nad zajištěním vašich dětí do budoucna

Zamyslete se nad zajištěním vašich dětí do budoucna

hypotéka pro děti

Máte několik možností, jak dětem spořit a umožnit jim kvalitnější život a snadnější začátek jejich dospělosti. Už teď, když jsou vaše děti ještě malé, je třeba myslet na jejich zajištění do budoucích let. V dnešní době je na trhu mnoho produktů a různých spoření, pojišťovny či banky se předhánějí, kdo má lepší podmínky a nabízejí všelijaké výhody plynoucí z uzavření jejich smlouvy. Nechybí ani laciné dárečky lákající nové klienty na upsání spoření a pojistek nasmlouvaných na mnoho let dopředu. Jedno je však jisté, v momentě, kdy dítě dosáhne dospělosti nebo dostuduje střední, případně vysokou školu a bude se chtít osamostatnit, bude muset řešit své bydlení.

Dobrá klasika v podobě stavebního spoření

Pokud chcete svým dětem zlepšit životní start, ale nechcete se pouštět do riskantních a neznámých produktů, zvolte stavební spoření. Na stránkách Modrá pyramida si můžete s pomocí online kalkulačky vypočítat, kolik naspoříte při určité výši měsíčního vkladu a při zvolené délce stavebního spoření. Naopak, pokud máte jasnou představu, kolik chcete dítěti našetřit v určitém věku, vypočítejte si výši měsíční částky, kterou je potřeba platit. Při vložení nejméně 20 tisíc korun ročně získáte státní podporu ve výši 2 000 korun každý rok. Moudré stavební spoření s ročním zhodnocením úspor až 3,37 % je tou správnou volbou.

Pořiďte dítěti byt na hypotéku

Další možností, jak dítěti pomoci je možnost čerpání výhodného úvěru na bydlení. Hypoúvěr lze použít na všechny bytové potřeby, jako jsou koupě nemovitosti či pozemku, stavba nového domu a větší rekonstrukce. Hypoúvěr skvěle kombinuje výhody úvěru ze stavebního spoření s hypotečním úvěrem. S pomocí výhodné úrokové sazby a nízké měsíční splátky na dobu trvání až 30 let můžete dětem zajistit krásné bydlení bez výrazného zatížení rodinných financí. Aktuálně se úroková sazba pohybuje od 1,79 % p. a.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení