Stále více výrobců obkladů a dlažeb vidí budoucnost obkládání ve velkoformátových obkladech a dlažbách. Tyto velkoformátové desky se vyrábí v nových designech a také zákazníci si tento materiál více a více oblibují. Díky těmto dlažbám, které dosahují velkých rozměrů, docílíte exkluzivního a čistého vzhledu. A proč vůbec vlastně velkoformátový obklad? V čem jsou jeho přednosti?

interiérové obklady

  • I do malého prostoru – Máte malý prostor? Nevadí. Použijte obklad velkých rozměrů a ten Vám prostor opticky zvětší. Místnost nebude roztříštěná množstvím spár.
  • Skvělý na údržbukoupelna s minimem spár se mnohem lépe a snadněji udržuje. Nebo prostor za kuchyňskou linkou, který je hodně namáhaný? S velkoformátovým obkladem získáte za sporákem hygieničtější místo a nebudete už muset čistit takové množství spár.

Jak se vlastně s takovým velkým formátem pracuje? Jak se s ním manipuluje? Tento velkoformátový obklad je ultratenký – pouhých 3,5 mm a díky tomu je ultralehký – jaké peříčko. Při formátu 3×1 m se dostáváme na pouhých 22 kg! Klasická dlaždice stejného formátu při tloušťce 10 mm by vážila cca 75 kg. A to už je rozdíl, který umožňuje lepší a snadnější manipulaci. Vynést takový obklad do 3. Patra bez výtahu už není problém. Pevnost po nalepení je zaručena sklolaminátovou vrstvou, kterou je tento obklad podlepen.

velkoformátový obklad

Imitace moderní betonové stěrky ve velkoformátovém provedení

Série se řadí mezi ty, které imitují beton. Inspiruje se barvami a stylem městské zástavby. Vyrábí se v pěti jemných odstínech.

Naprosto unikátní na této dlažbě je, že se vyrábí hned ve třech tloušťkách! Použijte ji v celém domě, bytě nebo na terase a propojte celý vnitřní i venkovní prostor v jednotný designově sladěný celek. Podívejte, kam všude ji můžete použít:

  • 3,5 mm komerční i bytový interiér, obklad i dlažba do koupelny, jako obklad krbu, celé stěny nebo fasády
  • 1cm – klasická tloušťka na nalepení na lepidlo jako obklad i dlažba pro vnitřní i venkovní použití – obývák, kuchyně, chodba, terasa nebo bazén
  • 2 cm – jako venkovní dlažba na terasu nebo k bazénu na položení na výškově stavitelné terče nebo pokládku volně do štěrkového lože – terasa, bazén, zahrada

obklad - imitace betonu

Obklady a dlažby v dekoru mramoru se již také vyrábí ve velkém formátu

Na mezinárodním veletrhu se potvrdila vzrůstající obliba velkoformátových obkladů. Proto se začínají vyrábět nové vzhledy a povrchy. Mezi novinky, které jsme pro vás přivezli z tohoto veletrhu je velkoformátový obklad v imitaci mramoru. Tento materiál spojuje krásu s kvalitou a praktičností:

  • Snadná údržba
  • Minimum spár díky velkému rozměru
  • Krásný design – použijte ho jako dlažbu i jako obklad do koupelny, předsíně, obývací místnosti nebo kuchyně
  • Díky velkému formátu vynikne dokonalé žilkování a struktura mramoru
  • Odolnost proti vodě a poškrábání

Dosáhněte prestižního vzhledu s minimem výdajů.

obklad v imitaci mramoru

Kromě těchto uvedených velkoformátových obkladů vám na našich prodejnách nabídneme i další materiály nejen do koupelny. Hledáte obklad za kuchyňskou linku, dlažbu do chodby nebo na terasu. Obklad k bazénu. Líbí se vám dlažby v imitaci dřeva, kamene nebo betonové stěrky? To vše najdete u nás. Navštivte naše prodejny nebo www.mbkeramika.cz

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno