Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Finance a pojištění / Hypotéky / NEJNOVĚJŠÍ / XHypotéka přináší pomocnou ruku

XHypotéka přináší pomocnou ruku

hypotéka hypoteční banky

Jaký je největší zádrhel vlastního bydlení? Jistě finance. Hypoteční úvěr je nejsnadnější cestou k získání domova pro rodinu. Ať už se jedná o byt, dům, pozemek anebo modernizaci stávajícího bydlení, xhypotéka vyjde vstříc. Tento tradiční způsob úvěru je poskytování plnoletým občanům ČR, kteří mohou doložit svůj pravidelný měsíční příjem.

Nové bydlení už není jen sen

Plánujete koupi domu? Chystáte se na rekonstrukci bytu? Americká hypotéka vám vyjde vstříc. S námi se nemusíte bát. Výše půjčky je odvozena od hodnoty nemovitosti, většinou 70 %. Jistě existují hypotéky se 100 % pokrytím. Vše záleží na vás. Účelový úvěr je určen pouze na nákup nemovitosti či pozemku. Potřebujete vysokou hypotéku? Tím lépe. Máme pro vás připravenou nižší úrokovou sazbu.

[irp]

Hypotéka od specialistů

Český trh je zasycen firmami zabývajícími se hypotečními úvěry. My jsme profesionálové, kteří se věnují pouze hypotékám, proto dokážeme vykouzlit úvěr na míru. Počítejte s doporučením odborníka a dalšími službami, včetně životního pojištění. Nabízené hypotéky jsou osvobozeny od poplatků, které máme započítány v úrokové sazbě. Tento proces vám usnadní vyšší úspory na daních.

Nový dům bez finančního omezení

Žádost o hypotéku není snadná záležitost, jedná se o dlouhodobé finanční zatížení. XHypotéka představuje nejširší nabídku hypoték na trhu s příjemnou úvěrovou sazbou od 1,99%. Služby jsou bez poplatků. Nyní získejte slevu z úroků až 0,40%! Nebojte se a začněte. Vyplňte kontaktní formulář a vyčkejte na oslovení našeho finančního poradce. Domluvte si schůzku a projednejte své možnosti. Výše hypotéky je závislá na mnoha faktorech. Existují různé druhy úvěru na bydlení. Kontaktujte nás a společně vybereme nejlepší variantu!

Hypotéku si můžete sjednat s bankou přímo přes tento formulář.


logo xhypotéka


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby