aa
Jste zde:  / Dětské pokoje / Interiér / Vyřešte nedostatek místa v dětském pokoji – pomůžou patrové postele

Vyřešte nedostatek místa v dětském pokoji – pomůžou patrové postele

dětské patrové postele

Kvalitní spánek by měl být nezbytností pro každého z nás. Samozřejmě totéž platí také v případě dětí. I ty potřebují kvalitní postel a matraci, ale stejně tak i příjemné prostředí svého pokoje. Jak ale vyřešit problém s nedostatkem místa, pokud se jedná o sourozence? Řešením jsou patrové postele, které jsou ideální variantou do všech dětských pokojů, kde by standardní řešení zabíralo zbytečně moc místa. Takto je efektivně využita plocha pouze jedné postele, a dále prostor v oblasti pod stropem, který by jinak zůstal zcela nevyužitý. Díky tomu tak oběma vašim potomkům zůstane dostatek prostoru na hraní, na odpočinek, ale třeba také na studijní povinnosti.

Kvalita patrových postelí je prioritou

A podle čeho takovou postel vybrat? Samozřejmě především celkových vlastností, které má. Tím hlavním je logicky kvalita, jelikož patrová postel by měla primárně vydržet i náročnější používání. Kvalita použitého materiálu se poté odráží také v celkové nosnosti postele, což je další velmi důležitý údaj, podle kterého bychom měli vybírat.

Ideálním materiálem je samozřejmě dřevo, které nabídne nejenom pevnost a odolnost, ale také velmi příjemný vzhled a často originální zpracování. Navíc umožní mít postel jak v jeho přírodním vzhledu, tak i v různých barevných kombinacích. Ty jsou ideální především pro ty nejmenší děti.

Ideální pro potomky každého věku

Při výběru postele samozřejmě záleží i na tom, pro koho je konkrétně určena. Primárně tedy vybíráme hlavně podle velikosti, ale také bezpečnostních prvků. A právě ty jsou doslova nezbytností, pokud je právě dětská patrová postel tím sortimentem, který vybíráme. Základem by tak mělo být hlavně zabezpečení proti pádu. A to nejenom v případě horní palandy, ale samozřejmě ideálně i v případě té spodní, jelikož i na spodní posteli může hrozit pád. Jedině tak si budete moci být jisti, že obě vaše děti budou v naprostém bezpečí po celou dobu spánku, tedy po celou noc.

PARTNER:logo nábytek-elegance.cz

Foto: partner článku


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Megg

    / Odpovědět

    V dobách našich rodičů a prarodičů byly patrovky poměrně časté (ať už ze železa, nebo ze dřeva). Proč taky ne? Zbylo potom plno místa pro jiné aktivity, u kterých prostor opravdu potřebujeme. Dnes už patrová postel nemusí být skoro poznat. Do dětských pokojů se tyto postele vyrábí v různých designech. Také můžou být zasazeny do výklenku zdi, jako se usazují vestavěné skříně na míru.

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení