dětské patrové postele

Kvalitní spánek by měl být nezbytností pro každého z nás. Samozřejmě totéž platí také v případě dětí. I ty potřebují kvalitní postel a matraci, ale stejně tak i příjemné prostředí svého pokoje. Jak ale vyřešit problém s nedostatkem místa, pokud se jedná o sourozence? Řešením jsou patrové postele, které jsou ideální variantou do všech dětských pokojů, kde by standardní řešení zabíralo zbytečně moc místa. Takto je efektivně využita plocha pouze jedné postele, a dále prostor v oblasti pod stropem, který by jinak zůstal zcela nevyužitý. Díky tomu tak oběma vašim potomkům zůstane dostatek prostoru na hraní, na odpočinek, ale třeba také na studijní povinnosti.

Kvalita patrových postelí je prioritou

A podle čeho takovou postel vybrat? Samozřejmě především celkových vlastností, které má. Tím hlavním je logicky kvalita, jelikož patrová postel by měla primárně vydržet i náročnější používání. Kvalita použitého materiálu se poté odráží také v celkové nosnosti postele, což je další velmi důležitý údaj, podle kterého bychom měli vybírat.

Ideálním materiálem je samozřejmě dřevo, které nabídne nejenom pevnost a odolnost, ale také velmi příjemný vzhled a často originální zpracování. Navíc umožní mít postel jak v jeho přírodním vzhledu, tak i v různých barevných kombinacích. Ty jsou ideální především pro ty nejmenší děti.

Ideální pro potomky každého věku

Při výběru postele samozřejmě záleží i na tom, pro koho je konkrétně určena. Primárně tedy vybíráme hlavně podle velikosti, ale také bezpečnostních prvků. A právě ty jsou doslova nezbytností, pokud je právě dětská patrová postel tím sortimentem, který vybíráme. Základem by tak mělo být hlavně zabezpečení proti pádu. A to nejenom v případě horní palandy, ale samozřejmě ideálně i v případě té spodní, jelikož i na spodní posteli může hrozit pád. Jedině tak si budete moci být jisti, že obě vaše děti budou v naprostém bezpečí po celou dobu spánku, tedy po celou noc.

PARTNER:logo nábytek-elegance.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: partner článku


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. V dobách našich rodičů a prarodičů byly patrovky poměrně časté (ať už ze železa, nebo ze dřeva). Proč taky ne? Zbylo potom plno místa pro jiné aktivity, u kterých prostor opravdu potřebujeme. Dnes už patrová postel nemusí být skoro poznat. Do dětských pokojů se tyto postele vyrábí v různých designech. Také můžou být zasazeny do výklenku zdi, jako se usazují vestavěné skříně na míru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno