výsuvné markízy na terasu

Posezení na terase je pro mnohé z nás příjemnou relaxací. Jak ale vyřešit problém s často nepříjemným přímým sluncem, nebo naopak s různými rozmary počasí v podobě drobného mrholení? Řešení je více než jednoduché, a nabídnou ho venkovní markýzy. Ty jsou dnes velmi využívanou možnost právě na terasách, pergolách, ale třeba také na balkonech, nebo i restauračních zahrádkách. Všude tam nabídnou právě ony zmíněné výhody v tom, že ochrání každého, kdo se před nimi nachází. V sychravém počasí tak unikneme dešti, a v létě zase tropickému horku.

Vyberte si typ, který odpovídá vašim představám

V souvislosti s tímto sortimentem je rozhodně třeba říci, že dnes existuje v několika hlavních variantách. Mezi tu základní, a také nejvyužívanější patří klasické výsuvné markýzy, které jsou ideální ochranou právě před sluncem a přímými slunečními paprsky. Druhou, velmi podobnou variantou jsou poté kazetové venkovní markýzy. Právě díky této kazetě jsou chráněny před nepříznivými vlivy, jako může být sníh, nebo řada různých nečistot. To vše samozřejmě z důvodu delší životnosti samotného řešení, kdy je daná použitá látka schována v konkrétní kazetě. Další variantou jsou ale i terasová stínění, která taktéž patří do tohoto segmentu.

Ideální i pro váš interiér

Abychom ale byli konkrétní, využití markýz nemusí být nutně spojeno pouze s exteriérem, tedy prostorem mimo váš dům. Specielní svislé clony, tedy fasádní markýzy totiž mohou nabídnout možnost zastínit i váš interiér. Fungují na podobném principu jako běžná roleta. Tedy díky jejich zatažení nemůže slunce pronikat do interiéru, a zároveň dokážou vytvořit izolační vzduchový polštář, který zabraňuje i vyššímu ohřívání vnitřních prostor. I to je jedno velké plus, které ocení všichni majitelé rodinných domů, kteří chtějí teplotu ve svém interiéru regulovat i jinak, než nutně pouze klimatizací, nebo ventilátory.

PARTNER: logo unoal.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: Partner rubriky


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno