dormeo matrace

Dormeo znamená více než jen matrace: již osm let je Dormeo synonymem pohodlného spánku a spokojeného života. Naším cílem je zlepšovat spací prostředí každého z vás. Díky našemu odhodlání se značka Dormeo stala jednou z nejoblíbenějších firem na matrace ve Slovinsku. Podle výzkumu společnosti Valicon z února 2008 je Dormeo nejznámějším výrobcem matrací na slovinském trhu: 99 % dotázaných zmínilo název společnosti a 43 % z nich tuto matraci vlastní.

I čtenáři magazínu Reader’s Digest vyjádřili naší značce důvěru a zařadili ji na seznam Důvěryhodných firem tohoto roku. V roce 2009 jsme obdrželi titul Superbrands: toto ocenění uděluje skupina odporníků a zákazníků na internetu. Díky ní jsme se dostali mezi nejprestižnější značky ve Slovinsku. Jsme velice hrdí, že téměř jeden ze tří Slovinců spí na matraci Dormeo!

Podle nejnovějších údajů ji vlastní 28 % slovinských domácností. Důvody pro její pořízení byly následující:

  • modernost
  • dostupnost
  • inovativnost
  • použité materiály

Výrobky Dormeo vyhoví potřebám každého a přinášejí maximální prožitek – bez ohledu na to, kde jste nebo co děláte.

Rádi bychom vám představili několik výhod matrací Dormeo

My v Dormeo si uvědomujeme význam zdraví. Naše zdraví má souvislost s kvalitou našeho spánku. Matrace Dormeo mají mnoho pozitivních vlastností, které vedou k odstranění bolestí a přispívají ke klidnému spánku. Každý bod vysvětluje jednu vlastnost, která odlišuje matrace Dormeo od jiných značek.

Dormeo Renew lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

1. Všechny matrace Dormeo jsou anatomické a ortopedické

Matrace Dormeo jsou mimořádně pohodlné a vyhovují potřebám moderního člověka. Jádra matrací jsou vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, které se dokonale přizpůsobují tělu a v noci vás nikde netlačí. Matrace podporují správné držení těla a díky tomu předcházejí bolestem zad, krku a kyčlí.

Všechny matrace Dormeo mají označení udávající anatomické a ortopedické hodnocení, podle kterého si každý vybere podle svých potřeb.

2. Matrace jsou chráněné proti roztočům, bakteriím a plísním

Matrace Dormeo chrání vaše zdraví před roztoči, bakteriemi a plísněmi, protože jejich potahy jsou ošetřené technologií Sanitized®. To je mezinárodně uznávaná metoda ochrany látek proti roztočům, bakteriím a plísním. Matrace Dormeo jsou proto zvláště doporučovány astmatikům a alergikům.

3. Přidaná ochrana proti alergiím

Ve většině matrací je umístěná hypoalergenní silikonová vrstva, která představuje další přidanou ochranu proti roztočům, bakteriím a alergenům.

4. Ochrana Resistat® pro klidné noci bez jiskření

Lidé se ve spánku často převracejí, upravují si polštáře a peřiny. Pohyb a kontakt materiálů často vytváří statickou elektřinu, která má negativní vliv na zdraví. Statická elektřina je pozorovatelná při výbojích ve formě jiskření, jenž může být nepříjemné a obtěžující.

Většina matrací Dormeo má potah obohacený o uhlíková vlákna (Resistat®), která statickou elektřinu vybíjejí. Díky tomu vás ve spánku již nic nepřekvapí.

Resistat® navíc zároveň chrání proti prachu a prachovým roztočům.

5. Dormeo je v kontaktu s přírodou

Při výrobě matrací používáme nejkvalitnější přírodní materiály, které jsou šetrné k pokožce a ke zdraví. Produkty Dormeo obsahují látky jako je bavlna, bambus, sója, stříbro, aloe vera, přírodní latex apod. v kombinaci s pečlivě vybranými umělými materiály vhodnými pro alergiky.

6. Matrace Dormeo jsou prodyšné

Dobrá ventilace je základem kvalitního spánku a dlouhé životnosti matrace. Materiály použité při výrobě matrací Dormeo jsou mimořádně vzdušné a prodyšné. Ecocell®, Talalay, Ultratex a další mají unikátní buněčnou strukturu, která umožňuje volný průchod vzduchu a vy tak můžete každý večer uléhat na voňavou a svěží matraci.

Pro maximální prodyšnost matrace je nezbytné použít lamelový rošt, který zajišťuje větrání matrace a odvádění přebytečné vlhkosti.

7. Používáme ekologické materiály

Matrace Dormeo jsou vyrobené z technologicky vyspělých materiálů šetrných k přírodě, které jsou recyklovatelné. Soustavně pracujeme na vývoji materiálů tak, aby naše produkty a jejich výroba přispívaly k lepší budoucnosti planety.

8. Záruky

Všechny matrace Dormeo mají několikaletou záruku, která se vztahuje i na jádro, ne jen na potah. Je možné získat záruku na 6, 12 nebo i 15 let v závislosti na typu matrace: potahy na matrace mají záruku 1 rok.

Pokud zaznamenáte jakékoli nepatřičnosti během záruční lhůty, naši pracovníci vám pomohou problém napravit nebo zařídí výměnu matrace za novou.

9. Matraci vám dovezeme až do ložnice

Umístění rozměrné matrace na postelový rošt může být stresující zážitek. Když si koupíte matraci Dormeo, dopravíme vám ji až domů a nainstalujeme ji na rošt. Již za pár hodin si můžete ustlat a jít klidně spát.

10. Možnost vyzkoušení na 30, 60 nebo 90 dní

Vybrat vhodnou matraci není snadné. Zda je pro vás ta pravá zjistíte, až když na ní nějakou chvíli spíte. Pak teprve můžete posoudit vliv matrace na vaše zdraví a pohodu. Proto vám nabízíme exkluzivní možnost nepřetržitého používání matrace na 30, 60 nebo 90 dní. Pokud matrace nesplní vaše očekávání, můžete ji vrátit bez udání důvodu a my vám vrátíme peníze. (Neplatí pro matrace vyrobené na zakázku)

Kde koupit Dormeo Renew?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno