rekonstrukce bytů

Provést rekonstrukci bytu nebo jen rekonstrukci bytového jádra je v dnešní době záležitostí, která Vás vyčerpá a to nejen psychicky, ale také Vás postaví do role bezradného stvoření, které neví, kde začít. 

V tuto chvíli je dobré obrátit se na firmu, která rekonstrukce bytů nebo rekonstrukce bytových jader a koupelen provádí. Jak ale najít tu správnou?

Poradíme vám pár triků, jak se v dnešní nabídce firem zorientovat a výběrem toho správného partnera pro rekonstrukce, dát celé akci řád. Potom máte šanci být spokojen nejen s výsledkem rekonstrukce interiéru nebo koupelny, ale také sám se sebou.

Je pár zásad, kterých je dobré se pro začátek držet:

1) hledejte někoho, kdo má letité zkušenosti ale také řádné živnostenské oprávnění a není třeba jen natěračem nebo zedníkem, nikdy totiž nebude schopen provést rekonstrukci bez subdodavatelů a dát záruku na kompletní dílo
2) spolehněte se na firmu, která nabízí komplexní služby – od zednických a obkladačských prací, přes elektroinstalace, rozvody vody, rozvody plynovodu a topení, dokáže vyměnit staré dveře za nové, namontovat kvalitní, nový nábytek – ať už kuchyň nebo vestavěné skříně, položit nové podlahové krytiny nebo renovovat parkety a navíc Vám poradí s uzpůsobením interiéru, protože na to má také své lidi
3) pokud se navíc tato firma vyzná ve statickém posouzení celé stavby a zajistí také projektovou dokumentaci, vyřídí stavební povolení, máte vyhráno
4) dále by měla zajistit odborný stavební dozor a neustálou telefonickou podporu pro případ, že Vám cokoliv nebude jasné
5) dejte na první dojem a přemýšlejte, jak je možné, že Vám někdo stejnou práci nabízí podstatně levněji, než u stabilních firem. Za kvalitu je třeba zaplatit, na tom se už desetiletí nic nemění, to je tvrdý fakt, levné rekonstrukce koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra končí nepříjemnostmi, které se projeví po roce užívání. Pak je dobré mít kontakt do firmy, která stále ještě nabízí své služby a má delší záruční lhůtu. Firma DM servis nabízí 48 měsíců záruky. Za svou prací si prostě stojí.

rekonstrukce koupelnyCo Vám tato firma navíc nabídne? Jen standardní přístup, který očekáváte, ne jen plané sliby….

– rychlé osobní jednání na místě realizace, položkové rozpočty zdarma – do 2 pracovních dnů, vyřízení stavebního ohlášení nebo povolení, statické posouzení stavby dřív, než začnete bourat příčky, zajistí revizní zprávy pro kolaudaci, v průběhu stavby prostě nenavýší cenu, pokud si nedoobjednáte cosi nad rámec Smlouvy o dílo, která je též standardem. Nabízí individuální přístup, zkušenosti, kvalitu provedení a hlavně spolehlivost, s pevným termínem dokončení. A absolutní triviálnost – telefon, který po zazvonění někdo prostě zvedne.
Nebo snad firma on-line? Ovšem – zkuste DM servis!

S bolestí zad jdete k doktorovi. Pro nové auto do autosalónu. A pro rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra nebo rekonstrukci celého bytu zkuste DM servis, Vašeho partnera pro rekonstrukce.

PARTNER:       dm servis logo[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno