aa
Jste zde:  / Byt a dům / Výhody jednotlivých typů tepelných čerpadel

Výhody jednotlivých typů tepelných čerpadel

tepelná čerpadla

V důsledku stoupajících cen za topení a elektřinu se lidé stále častěji poohlíží po levnějším zdroji energie pro vytvoření tepla než jsou nerostné suroviny. Nejlevnějším způsobem vytápění je jednoznačně tepelné čerpadlo, které sníží provozní náklady až o 70% na rozdíl od použití zemního plynu nebo tuhých paliv. Nejen, že je vysoce ekologické a nevznikají při něm žádné zplodiny, je vysoce účinné a pracuje tiše. Doba návratnosti investice je navíc poměrně krátká, cca 5 – 7 let.

Společnost Stiebel Eltron má s vývojem tepelných čerpadel bohaté zkušenosti. Pro jejich konstrukci využívá nejmodernější postupy a osvědčené komponenty, které značně zvyšují účinnost tepelných čerpadel. Na českém trhu se firma pohybuje přes 20 let a za tu dobu získala bohaté zkušenosti a značnou řádku spokojených zákazníků. A jaká čerpadla se objevují v jejich portfoliu? Tepelná čerpadla vzduch/voda, země/voda a voda/voda, které se od sebe navzájem liší druhem ochlazovaného nebo ohřívaného média.

Tepelné čerpadlo výhodné pro novostavby

Tepelné čerpadlo využívající vzduch a vodu je ideální pro novostavby. Disponuje třemi variantami instalace a má velice tichý provoz a vysokou účinnost i při -20 °C. Typ čerpadla využívající zemské teplo má topný režim, ale i režim chlazení. Jednoduše se instaluje, vlastní integrovaný měřič tepla a rozlišuje se u něj pět velikostí dle jeho výkonu. Jednoduše se instaluje a i tento typ má velmi tichý běh. Tepelné čerpadlo na ohřev vody je vhodné především pro sklepní prostory, kde se neúmyslně hromadí energie z topných kotlů a elektrických přístrojů. Ta se dá však dále využít a pomocí čerpadla s ní lze ohřát například pitnou vodu. Výběr tepelného čerpadla tedy záleží na vašich preferencích a potřebách, se všemi modely však ulehčíte své peněžence.

S tepelným čerpadlem získáte teplo přímo z přírody a neustále zdražování energií se vás dotkne skutečně minimálně. Teplo budete čerpat zdarma z přírody bez jakéhokoli jejího zatěžování a užijete si komfortního bydlení. Začněte šetřit co nejdříve a pořiďte si výkonné tepelné čerpadlo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení