nástěnné svítidla

Jedno světlo uprostřed místnosti, ve které děláte hned několik odlišných činností? Stačí, abyste se odpoledne rozhodli, že budete žehlit, a večer se podíváte v televizi na svůj oblíbený seriál. Ještě do nedávna oblíbené centrální lustry by vám moc radosti neudělaly. Na sledování televize je jejich světlo příliš silné a rušící, při žehlení byste naopak téměř nic neviděli.

Ne nadarmo se o lustrech mluví jako o kazičích očí a lapačích prachu. Pokud neslouží jako designový prvek středu místnosti, nemají v dnešní době příliš velké uplatnění. Jednoduše už nestačí všem činnostem, které potřebujeme v interiéru pokrýt.

Stále více se v interiéru uplatňuje větší množství osvětlení s různými vlastnostmi a funkčnostmi. Centrální svítidlo, často nástěnné světlo méně náročné na údržbu, doplňuje stmívatelná lampa pro navození ideální atmosféry, nastavitelná lampa na čtení nebo speciální LED svítidla do podhledů vhodná ke sledování televize.

Středový lustr sice může vypadat majestátně, ale rozhodně nebude působit funkčně. Kombinujte tedy raději více designových i funkčních kousků, které vám dohromady pokryjí celou místnost včetně různorodé škály činností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno