klimatizace

V tomto parném období je určitě příjemné mít v kanceláři či bytě ventilátor, nebo ještě lépe – domácí klimatizaci. Problém však může být v příliš chladném vzduchu po delší dobu, nebo v hluku, který někomu může vadit. Jak vyřešit tyto maličkosti, abyste se v práci či doma cítili co nejpohodlněji?

V praxi jsme se setkali s dvěma typy lidí, jedni jsou zásadně pouze pro stropní ventilátory. Ventilátory vypadají stylově, nevydávají takový hluk jako klimatizace, ale zároveň nechladí tak moc jako klimatizace. Na druhou stranu nejsou vhodné pro ty, kteří jsou citliví na silnější vánek, který z ventilátoru vychází. Stropní ventilátory ochlazují vzduch pouze pocitově a teplotu v místnosti nijak nesníží.

Druhý typ lidí zase nemá rád právě silnější vánek z ventilátorů a preferují chladnější vzduch z mobilní klimatizace. Také se jim více líbí možnost nastavení teploty, která u stropních ventilátorů nelze. Co ale dělat, pokud chceme kompromis z obou nabízených možností? Odpověď je jednoduchá, kombinujte obojí.

Kombinace ventilátoru a klimatizace

stropní ventilátorVe společnosti Gavri o své zákazníky neustále pečují a chtějí jim nabízet rady a zkušenosti, které vyzkoušeli přímo na sobě. I v jejich kanceláři se našly oba výše zmíněné typy lidí, a tak museli vymyslet kompromis. Na začátku léta přišli se zajímavým nápadem, a tím je právě kombinace stropního ventilátoru a mobilní klimatizace.

Princip je jednoduchý a příjemný pro obě skupiny. Na začátku klimatizujete místnost pouze klimatizací na požadovanou teplotu. Poté vyměníte klimatizaci za stropní ventilátor. Ten vám mnohem déle udrží vzduch chladný, ale již více jej nezchlazuje.

Pokud máte obavu z příliš velkého průvanu z ventilátoru, můžete využít reverzního chodu. Ten otáčí lopatky v protisměru a vzduch tak směřuje ke stropu. Více informací se dozvíte v tomto článku.

Nastavte zapnutí automaticky

A jak dlouho mít zapnutou klimatizaci a poté ventilátor? Vše záleží na tom, jak je vám to příjemné. Samotné odzkoušení vám jistě nezabere dlouho. Velkou výhodou u mobilních klimatizací je nastavení automatického vypnutí a zapnutí. Nastavíte si tak čas, za jak dlouho se má klimatizace a nemusíte sahat po dálkovém ovládání. Stačí vám tedy pouze zapnout stropní ventilátor. Celé kolečko pak opakujete, dokud je vám to příjemné.

Stropní ventilátory od společnost Gavri se prodávají ve více než 150 variantách, které se liší barvou, designem i počtem lopatek. Pořiďte si skvělý doplněk, který zapadne přímo do vašeho interiéru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno