garážové vrata

Zajistit vjezd do velkých prostorů a komerčních provozů není jen tak. Při výběru vrat byste měli zohlednit veškeré vaše nároky na jejich fungování. Důležitým hlediskem je určitě životnost, funkčnost, bezpečnost, odolnost, rychlost a snadné ovládání. Všechny tyto vlastnosti najdete u obou typů rolovacích průmyslových vrat značky Minirol. Vedle toho se najdou i mnohé odlišnosti, které vám ve finále pomohou s výběrem toho správného modelu.

Lamelová vrata obslouží vjezdy pro nadměrná vozidla

Setkáte se s nimi ve výrobních halách, depech, skladech nebo hangárech. Vyrábí se z oceli, hliníku, nerezu a jejich předností jsou minimální požadavky na prostor. Vrata jsou vybavena postranním pohonem a bezpečnostními prvky dle normy EN 13241-1.

U značky Minirol si máte šanci vybrat z velké škály lamel, povrchových úprav a odstínů. Rolovací průmyslová vrata tak snadno sladíte s fasádou nebo firemními barvami. Lamely lze pozinkovat nebo lakovat dle barev vzorníku RAL. Do rizikových provozů je možné objednat speciálně upravená vrata – např. protipožární, neprůstřelná, do výbušného prostředí nebo s atypickým rozměrem.

průmyslová vrata

Fóliová vrata se vyplatí do extrémně vytížených provozů

Říká se jim také rychloběžná, protože zaručují plynulý průjezd i při velké frekvenci používání. Vrata jsou určena do interiéru i exteriéru, což z nich dělá variabilní produkt. Díky fólii jsou vrata velmi odolná a nehrozí jejich porucha při najetí na překážku. Vytržená fólie z vodicích lišt se automaticky vrátí do své polohy během jednoho otevíracího cyklu.

Z dostupného vzorníku si můžete vybrat barvu fólie nebo výřezy pro okna. V ceníku průmyslových vrat jsou i speciální varianty fóliových vrat. Jde o varianty do chladírenských provozů, s integrovaným únikovým východem nebo o vrata se zvýšenými požadavky na čistotu.

Zaujala Vás nabídka značky Minirol? Ozvěte se nám – naši vyškolení partneři Vám poskytnou veškeré informace včetně cenové nabídky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Průmyslová vrata Minirol odolají požáru, nízkým teplotám i střelbě – Retail News

    […] Rolovací vrata pro komerční využití se skládají z jednostěnných či dvoustěnných lamel, které výrobce válcuje z hliníkového, ocelového plechu, případně z nerezové oceli různých tříd. Lamely mají zpravidla krycí výšku 100 mm, sílu profilu 23 mm a dodávají se v přírodním hliníkovém provedení. Vybrané typy lamel se nabízí v základních odstínech, jako je šedá, bílá, červená nebo modrá. […]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno