aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Poznejte rozdíly mezi průmyslovými vraty Minirol – lamelová vs. fóliová

Poznejte rozdíly mezi průmyslovými vraty Minirol – lamelová vs. fóliová

garážové vrata

Zajistit vjezd do velkých prostorů a komerčních provozů není jen tak. Při výběru vrat byste měli zohlednit veškeré vaše nároky na jejich fungování. Důležitým hlediskem je určitě životnost, funkčnost, bezpečnost, odolnost, rychlost a snadné ovládání. Všechny tyto vlastnosti najdete u obou typů rolovacích průmyslových vrat značky Minirol. Vedle toho se najdou i mnohé odlišnosti, které vám ve finále pomohou s výběrem toho správného modelu.

Lamelová vrata obslouží vjezdy pro nadměrná vozidla

Setkáte se s nimi ve výrobních halách, depech, skladech nebo hangárech. Vyrábí se z oceli, hliníku, nerezu a jejich předností jsou minimální požadavky na prostor. Vrata jsou vybavena postranním pohonem a bezpečnostními prvky dle normy EN 13241-1.

U značky Minirol si máte šanci vybrat z velké škály lamel, povrchových úprav a odstínů. Rolovací průmyslová vrata tak snadno sladíte s fasádou nebo firemními barvami. Lamely lze pozinkovat nebo lakovat dle barev vzorníku RAL. Do rizikových provozů je možné objednat speciálně upravená vrata – např. protipožární, neprůstřelná, do výbušného prostředí nebo s atypickým rozměrem.

průmyslová vrata

Fóliová vrata se vyplatí do extrémně vytížených provozů

Říká se jim také rychloběžná, protože zaručují plynulý průjezd i při velké frekvenci používání. Vrata jsou určena do interiéru i exteriéru, což z nich dělá variabilní produkt. Díky fólii jsou vrata velmi odolná a nehrozí jejich porucha při najetí na překážku. Vytržená fólie z vodicích lišt se automaticky vrátí do své polohy během jednoho otevíracího cyklu.

Z dostupného vzorníku si můžete vybrat barvu fólie nebo výřezy pro okna. V ceníku průmyslových vrat jsou i speciální varianty fóliových vrat. Jde o varianty do chladírenských provozů, s integrovaným únikovým východem nebo o vrata se zvýšenými požadavky na čistotu.

Zaujala Vás nabídka značky Minirol? Ozvěte se nám – naši vyškolení partneři Vám poskytnou veškeré informace včetně cenové nabídky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Pingback

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení