solární sprcha

Hledáte rychlé osvěžení nebo šikovného pomocníka? Zahradní sprcha se zásobníkem a solárním ohřevem je hitem tohoto léta! Shrnuli jsme pro vás důvody, proč by neměla chybět ani ve vaší domácnosti.

K ohřevu vody stačí jen sluneční záření

Nejdůležitější částí zahradní sprchy je její tělo, které funguje jako solární kolektor. Přeměňuje tedy sluneční záření na tepelnou energii. Ta pak ohřívá vodu umístěnou v zásobníku. U lepších zahradních sprch navíc můžete regulovat teplotu – při sprchování se tedy můžete příjemně osvěžit, nebo naopak zahřát.

Tip: Čím větší zásobník, tím lépe. Solární sprcha MARINEX dokáže pojmout až 35 litrů vody.

 • Je ekologická
  Pořízením zahradní solární sprchy šetříte životní prostředí. Tím, že k ohřevu vody využívá slunce, se totiž řadí do kategorie ekologická.
 • Na zahradě osvěží i zbaví nečistot
  Sprcha se zásobníkem se většinou umisťuje do zahrady, protože tam má mnohá využití. Oceníte ji, pokud nemáte bazén a v horkých dnech hledáte rychlé osvěžení. Hodit se vám ale bude i v případě, že bazén máte. Nikdo totiž nechce plavat v kouscích trávy a dalších zahradních nečistotách. Při vylézání z bazénu zase pomocí zahradní sprchy smyjete pach chlóru.
 • Můžete ji umístit i na terasu
  Bydlíte v bytě, ale toužíte po venkovní sprše? Na balkon ji nejspíš neumístíte, ale pokud bydlíte v podkrovním bytě s terasou, máte vyhráno. Nezapomeňte ale na důmyslný odtokový systém, bez něj se neobejdete.
 • Je designová
  Jednoduché čisté linie a tlumené barvy. Zahradní sprchy už dávno nejsou jen nevzhledné sloupy, které na zahradě působí jako pěst na oko. Moderní zahradní sprchy se většinou vyrábí v minimalistickém designu, který zaujme a nepůsobí rušivě. Hodí se tedy do jakéhokoliv exteriéru.

solární sprchy

Zahradní sprchy vybírejte s odborníky

Díky svým výhodám se solární zahradní sprchy začínají řadit k nezbytnostem, které by vám na zahradě neměly chybět. Při jejich výběru zvažte především velikost zásobníku a tlak vody. Neváhejte se poradit s odborníky. Ti z UNI HOBBY jsou vám k dispozici denně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno