vestavěné skříně

Začínáte mít problém s tím, že už vám docházejí ve vašem domě nebo bytě úložné prostory? Pokud ano, je vhodným řešením vestavěná skříň. Jak takovou vybrat? Zde jsou rady, na co byste se měli při jejím výběru zaměřit primárně. 

Rozměry jsou základem 

To hlavní jsou zcela určitě její rozměry. Prioritou je to, že budete mít jasno v tom, kam ji umístíte. Může se jednat třeba o chodbu, stejně jako se hodí i do ložnice. Zde je třeba si daný prostor důkladně rozměřit. Zajímat by vás mělas hlavní trojice rozměrů, kterými jsou tyto: 

  • Výška 
  • Šířka 
  • Hloubka 

Promyslete vnitřní uspořádání 

Mějte představu o tom, jaké věci budete ve vaší skříni ukládat. A právě na základě toho volte to pravé vnitřní uspořádání. Někdo bude preferovat hlavně co největší počet polic, pro někoho bude prioritou klasická šatní tyč na ramínka. Jsou ale i tací, kteří využijí kombinaci obou možností, ke kterým ještě přidají část, kterou lze označit jako technickou. 

Jaký je váš rozpočet? 

Ceny už dávno nejsou tak vysoké, jako tomu bylo v minulosti. Hodně záleží nejenom na tom, koho oslovíte a u koho ji koupíte, stejně jako na tom, jaké prvky bude mít. Když hledáte opravdu velmi levné vestavěné skříně, je třeba se obejít bez dekoračních prvků a zrcadel, designových madel a úchytek, stejně jako třeba bez dojezdů a také dorazů. Sice se jedná o prvky celkem praktické, ale na druhou stranu můžeme říci, že se bez nich obejít skutečně dá. 

Jak je to se vzhledem?

Ano, i dekor je věc, která je velmi důležitá. Proto ho také nedoporučujeme podceňovat. Dnes jsou velkým hitem především imitace klasického dřeva. Zároveň je třeba přihlédnout i ke konkrétnímu odstínu. Skříň by měla s interiérem částečně ladit. Třeba s interiérovými dveřmi, nebo s dekorem nebo s odstínem vaší podlahy. Toto je cesta, jak vybrat správně s ohledem i na estetickou stránku. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno