aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Příslušenství / Jímka přináší mnoho předností. Toto jsou ty hlavní

Jímka přináší mnoho předností. Toto jsou ty hlavní

žumpa

Jsou místa, kde stále není vyřešena kanalizace. A tak je nutné využívat jiné řešení, které eliminuje vypouštění odpadní vody jenom tak do přírody. A mezi danou možnost určitě spadá jímka. Ta je populární především pro řadu předností. O jaké se jedná? Podívejme se na jejich hlavní výčet. 

Ceny jsou příznivé

Určitě je dobré říci, že v porovnání s jinými mlžnostmi řešení odpadní vody je tato varianta cenově velmi příznivá. Přesvědčí vás o tom třeba nabídka betonové jímky Praha. I když se to nezdá, tak i na okrajích hlavního města stále existují místa, kde je s kanalizací problém a tak místní využívají právě této možnosti, jak danou situaci vyřešit. 

Realizace není složitá

Instalování takové jímky rozhodně není nic výrazně složitého. Dá se říci, že v podstatě stačí jenom tři kroky a vše je hotovo. Podívejte se na příklad, jak se dají řešit betonové žumpy v Brně, jelikož na nich si můžeme ukázat, jak snadné to je i s tímto řešením. Stačí mít u objektu pouze menší část pozemku, kam se dané řešení umístí. A to, jak jsme zmínili, hned ve třech krocích: 

  • Vykopání odpovídající jámy 
  • Vsazení a napojení na odpadní vodu 
  • Zahrnutí a srovnání terénu 

Existují různé materiály 

Při poptávce po jímkách se lze setkat s různými materiály. Každý z nich má určité pozitivní vlastnosti, které je dobré vzít v potaz. Když bychom se měli podívat na výčet možných materiálů, tak se jedná nejenom o osvědčený beton, ale nelze zapomenout také na sklolaminát a dnes tolik moderní plast. 

Velikosti jsou dostačující

Nabídka na současném trhu je spojena i s tím, že lze volit z různých velikostí. Podle čeho se dá určit ta pravá? Je to velmi jednoduché. Roli hraje hlavně velikost objektu v kombinaci s tím, kolik lidí zde žije a kolik odpadní vody je produkováno. Se správným výběrem dnes mohou pomoci orientační vzorce, stejně jako mohou pomoci i názory odborníků. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2020 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení