interiér

Máte dojem, že by vašemu interiéru neuškodila změna? Jenže vám se zrovna nechce utrácet velké jmění za nový nábytek či výmalbu? To ani nemusíte. Interiér se dá změnit během jednoho dne k nepoznání a nemusí to ani zásadním způsobem zatížit váš finanční rozpočet.

Většinou se ke změnám vzhledu interiéru uchylujeme v případě, že už potřebujeme změnu. Stávající vybavení je už starší a okoukané anebo po odchodu partnera. Je to proto, že potřebujeme vnést do bydlení svěží vzduch a novoty, aby nám to stávající nepřipomínalo minulost. Ať jsou vaše důvody jakékoliv, máte možnost využít stylové tapety na nábytek a změnit tak kompletně jeho design.

Stylové tapety na nábytek

Díky tapetám ušetříte za nákup nového nábytku a rovněž si ušetříte spoustu práce se stěhováním starého nábytku a montováním nového. Stylové tapety na nábytek ten stávající změní k nepoznání. To však není zdaleka vše. Opatřit nábytek tapetami by sice vzhled interiéru změnilo, ale tak snadné to mít nebudete.

Nálepky na stěnu do bytu

Nálepky na stěnu do bytu používejte s opatrností. V místnosti, kde bude nábytek opatřený zajímavou tapetou, by toho mohlo být už přespříliš. Proto třeba v předsíni starý botník namísto tapety opatřete novým nátěrem. Existují rychleschnoucí barvy, které ani nepáchnou. Do takové předsíně pak můžete s klidem použít vhodnou dekorativní nálepku na stěnu. Třeba nějaký uvítací nápis.

Obaly na květináče

Obaly na květináče se zdají být drobností, ale právě tyto malé věci změní vzhled vašeho bydlení k nepoznání. Opatřete květináče novými oblečky. Můžete je přetřít, polepit kamínky, mušličkami, omotat barevnými provázky. Podle toho, co se vám líbí a bude se barevně i stylem doplňovat s dalším vybavením.

Bytové textilie

Netřeba hned vyhazovat původní závěsy, pokud stále dobře slouží. Stačí je pouze zkrátit, přišít na ně nějakou ozdobu, uvázat je jinak než jste zvyklí. Po gauči rozházejte nové polštáře, na podlahu umístěte malý kobereček. Uvidíte, že s pomocí malých triků během jediného dne změníte váš byt k nepoznání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno