aa
Jste zde:  / Interiér / Koupelny / Vybíráme vanu podle tvaru

Vybíráme vanu podle tvaru

koupelny

Hledáte inspiraci, která by vám pomohla vybrat vanu optimální do vaší koupelny. Vybírat můžete podle několika základních parametrů. Jedním z těch nejdůležitějších je tvar.

Výběr vany podle tvaru

Vany se vyrábějí v různých tvarech. V posledních letech se těší velké oblibě především prostorné vany. Snad nejoblíbenější je rohová vana. Umožní vám i koupání ve dvou. V této vaně si příjemně odpočinete a odplavíte starosti všedního dne. Jejich komfort vás potěší. Rohové vany se však nevejdou do malých koupelen.

Máte i vy malou koupelnu, ale přesto si chcete dopřát komfort většího prostoru? Pro tyto účely se vyrábějí asymetrické vany. Seženete je v různých velikostech. Jistě v nabídce najdete takovou, která bude vyhovovat prostorovým možnostem vaší koupelny.

Nemáte-li žádné specifické požadavky na vanu, volte klasiku, kterou je obdélníková vana. Neznamená to, že byste mezi těmito výrobky nenašli pěkné designové varianty.

Ve větších koupelnách vyniknout kruhové vany. Dopřejí vám příjemnou relaxaci a celkově jsou zajímavým a nevšedním řešením. Z tvarových možností jsou také rozšířené oválné vany.

druhy van

Další kritéria pro výběr van

Při výběru vany se zaměřte i na další parametry, mezi které patří rozměry, materiál (smalt, litina, akrylát), vanové doplňky, ale i funkce. Chcete-li si relaxaci co nejvíce užít, podívejte se na nabídku hydromasážních van.

Někteří vybírají vany podle svých oblíbených značek. Nejznámějšími výrobci van jsou Hopa, Jika, Polysan, Ravak, Rihom, Santech, Teiko, Vagnerplast.

Ať už jsou vaše představy o budoucí vaně jakékoliv, jistě si z obrovské nabídky na trhu vyberete.

 

PARTNER: logo koupelny Šujan


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení