thermonix

Vynikající kvalita, perfektní servis a nejmodernější technologie. To jsou vlastnosti německé rodinné společnosti Vorwerk, která na trhu působí již více než 130 let. Klíčovým produktem v sortimentu je kuchyňský spotřebič Thermomix, který v současné době používá na sedm milionů domácností po celém světě.

První Thermomix VKM5 se objevil v roce 1961 a v té době byl veřejností vnímán jako revoluční kuchyňský spotřebič. Sdružoval schopnosti sedmi odlišných zařízení, čímž se stal unikátním univerzálním kuchyňským přístrojem. Uměl míchat, hníst, krájet, strouhat, mixovat, mlít a odšťavňovat. V roce 1971 společnost představila vylepšenou verzi VM2000 a o šest let později model VM2200 s dalšími inovacemi. Opravdový převrat nastal v roce 1980, kdy nový prototyp dokázal také vařit. Upustilo se proto od původního označení VM (Vorwerk Mixer) a v názvu se objevily symboly TM (ThermoMix).

Inovativní Thermomix TM5

Zatím poslední model – Thermomix TM5 – se pyšní dalším revolučním řešením. Kuchyňský spotřebič disponuje barevnou dotykovou obrazovkou a chipy s recepty, díky čemuž poskytuje uživatelům elektronickou kuchařku. Tím se Thermomix TM5 stává naprostou špičkou v novodobém a nadčasovém stylu vaření. Elektronický průvodce vaření slouží šéfkuchařům i amatérům pro rychlou přípravu zdravých pokrmů.

Kuchyňský robot Thermomix dokáže zastat práci 12 různých samostatných strojů – míchání, mixování, vážení, vaření v páře, promíchávání, šlehání, emulgace, drcení, regulovaný ohřev, vaření, sekání a hnětení.

Zdravé a chutné recepty

Výsledkem spolupráce vývojářů receptů a nutričních specialistů společnosti Vorwerk je databáze s více než 14 tisíci certifikovanými recepty. Návody na vaření jsou dostupné v digitální podobě na Thermomix chipech, v tištěných kuchařkách, na platformě Thermomix, ba dokonce i v mobilní aplikaci Thermomix pro přenosná zařízení.

Například příprava svíčkové nebyla nikdy snadnější. V jeden okamžik můžete přichystat omáčku, knedlík a maso, čímž minimalizujete čas vaření na minimum. S kuchyňským spotřebičem Thermomix TM5 je vaření komfortnější než kdy dříve.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno